БЮТ терміново скликає Верховну раду

Фракція БЮТ збирає підписи для проведення позачергової сесії Верховної ради.


Фракція Блоку Юлії Тимошенко почала збір підписів народних депутатів для проведення позачергової сесії Верховної ради для розгляду питання про рефінансування комерційних банків Національним банком.

"Згідно із законом і за регламентом дата позачергової сесії парламенту призначається протягом трьох днів з моменту подання 150 підписів", - сказала Тимошенко.

Прем`єр-міністр розраховує, що фракція збере необхідні 150 підписів протягом двох найближчих днів.

Тимошенко також повідомила, що фракція БЮТ має намір ініціювати під час позачергової сесії парламенту розгляд законопроектів про внесення змін до закону про Національний банк України.

"Це дозволить на позачерговому засіданні заслухати президента країни про те, чому він не реагує та такі дії Національного банку, чому президент країни не здійснює адекватні своїм конституційним повноваженням дії, не перешкоджає корупції, по суті справи, нехтує своїми повноваженнями. Прийшов час заслухати голову Національного банку, його правління, які продовжують сьогодні незаконні дії зі знищення гривні", - заявила Тимошенко.

Сьогодні Кабмін звернувся до Віктора Ющенка з пропозицією внести подання про звільнення голови НБУ Володимира Стельмаха. Рішення було прийнято на засіданні Кабміну.


Читайте також:
Кабмін вимагає негайної відставки Стельмаха
Дату виборів президента призначить Верховна рада
Уряд Тимошенко похвалив свого прем'єра

ВідеоБЮТ терміново скликає Верховну раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: