БЮТ: Тимошенко і Янукович набрали по 46%

За даними БЮТ, у 17-ти адміністративно-територіальних одиницях перемогла Тимошенко, в 10-ти - Янукович.

Голова штабу БЮТ Олександр Турчинов оприлюднив дані паралельного підрахунку голосів.

Так, за його словами, оброблено 85,7% дільниць.

"Обробивши 85,7%, процент, який ми маємо - 46% голосів отримала Юлія Тимошенко і 46% отримав Віктор Янукович", - сказав він.

"В 17-ти адміністративно-територіальних одиницях впевнено перемогу здобула Юлія Тимошенко, в 10-ти адміністративно-територіальних одиницях перше місце посів Віктор Янукович", - сказав Турчинов.

За його інформацією, загальний обсяг голосів розподілився приблизно по 46% голосів на кожного із кандидата.

За словами керівника штабу, в Криму Янукович підтримали 75% виборців, Тимошенко – 19%; у Вінницькій області 70% виборців підтримали Тимошенко, 24% - Януковича; у Волинській – Тимошенко – 79,5%, Януковича – 14,3; у Дніпропетровській - 62,4 - Януковича, 28,8% - Тимошенко; у Донецькій – 89,0% - Януковича, 7% - Тимошенко.

Турчинов також повідомив, що Тимошенко отримала перемогу у Закарпатській області – 49% проти 39% у Януковича, в Івано-Франківській – 87% проти 7% у Януковича, в Житомирській – 57,4% проти 36% у Януковича, у Київській області 69,4% проти 23,7% у Януковича, в Кіровоградській – 54,2% проти 29,3% у Януковича, у Львівській – 87% проти 7% у Януковича, в Полтавській – 53% проти 38% у лідера Партії регіонів, у Рівненській 76% проти 19% у Януковича.

Крім того, за словами Турчинова, Тимошенко отримала 87% голосів у Тернопільській області проти 7% у Януковича, у Хмельницькій 64% проти 24% у Януковича, в Черкаській – 64% проти 28% у Януковича, в Чернівецькій 66% проти 27% у лідера Партії регіонів, у Чернігівській – 62% проти 28% у Януковича.

Керівник штабу Тимошенко також повідомив, що в Києві, згідно з результатами паралельного підрахунку, чинний прем’єр перемогла з підтримкою у 65% голосів (25% у лідера Партії регіонів).

Турчинов повідомив, що лідер Партії регіонів посів перше місце в Автономній Республіці Крим, Дніпропетровській області, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Харківській, Херсонській і місті Севастополь.

"Мені б хотілося б більш переконливо назвати десяті і соті відсотків. Але я не буду цього робити, я хочу щоб інтрига зберігалась", - зазначив він.

"Найближчим часом ми опрацюємо всі дільниці і тоді будемо мати більш точний результат", - додав він.

Нагадаємо, за даними шести екзит-полів лідер Партії регіонів Віктор Янукович випередив прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і переміг у другому турі виборів президента України. Партія регіонів вже оголосила Януковича новим главою держави, натомість представники Тимошенко заявили, що робити висновки ще зарано і необхідно дочекатися результатів підрахунку голосів.

Читайте також:

За всіма екзит-полами переміг Янукович

Національний екзит-пол: Тимошенко зменшила відрив до 2,8%

У Києві Тимошенко випередила Януковича на 25%

ВідеоБЮТ: Тимошенко і Янукович набрали по 46%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: