БЮТ: Тимошенко не посадять, бо з тюрми вона вийде президентом

У БЮТ вважають, що влада хоче посадити Тимошенко, аби завадити її взяти участь у виборчій кампанії навесні 2011 року.

Влада не допустить ув'язнення лідера політичної партії ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, бо з тюрми вона вийде президентом. Про це заявив народний депутат від БЮТ Володимир Яворівський.

На думку депутата, шляхом порушення кримінальної справи проти Тимошенко влада намагається виключити її участь у можливій виборчій кампанії навесні 2011 року.

"Безсумнівно, БЮТ пройде на наступних виборах до парламенту, але без лідера це буде обезголовлена фракція. Владою робиться все, щоб вилучити публічних людей, які вміють працювати з великими масами, це стосується і Юрія Луценка", - наголосив Яворівський.

Він зауважив, що сучасна Україна не звикла до масових політичних репресій.

"Але варто зазначити: жодної людини з оточення Віктора Ющенка не арештовано, і я переконаний, що не буде. Очевидно, існують певні домовленості", - підкреслив народний депутат.

Зазанчимо, екс-прем’єра вже третій тиждень викликають на допити через день – за винятком вихідних.

15 грудня Генпрокуратура заявила про порушення кримінальної справи стосовно Тимошенко за фактом нецільового використання коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

Тимошенко висунуто звинувачення в тому, що вона "діючи навмисно, з особистих інтересів, вирішила одноосібно ухвалити рішення про використання частини грошей, що надійшли від продажу квот на викиди парникових газів і мали цільове призначення, на покриття витрат Державного бюджету України, перш за все зобов'язань із виплати пенсій".

24 грудня генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що ГПУ звинувачує Тимошенко у нецільовому використанні 180 і 200 млн. євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Зазначимо, 26 грудня президент Віктор Янукович побажав Тимошенко "знайти можливості захистити себе" у ході розслідування та суду за кримінальною справою, порушеної проти неї.

Читайте також:

Луценко у СІЗО сидить з прокурором і міліціонером

Тимошенко: Янукович спланував спеціальний терор проти мене

Янукович сумнівається, що Тимошенко судитимуть

Конкурентом Януковичу на виборах 2015 року пророкують Тягнибока

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: