БЮТ: Тимошенко пішла не у відпустку, а у відставку

В БЮТ відповіли на звинувачення Адміністрації президента, що відпустка Тимошенко нібито обійдеться державі у 20 тис грн.

Прес-секретар лідера БЮТ Марина Сорока наголошує, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пішла у відставку, а не у відпустку.

Таким чином Сорока прокоментувала заяву заступника глави Адміністрації президента Ганни Герман про те, що відпустка Тимошенко обійдеться державі в більш як 20 тисяч гривень.

"Юлія Тимошенко пішла у відставку, а не у відпустку. Ганна Герман була, є і залишається брехливою людиною", - сказала Сорока.

Раніше заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що відпустка Тимошенко, яка виконує обов’язки прем’єр-міністра, обійдеться державі в більш як 20 тисяч гривень.

"Кілька днів тому Тимошенко на всю Україну гучно заявила, що в ту ж мить, як парламент висловить недовіру уряду, вона негайно піде у відставку. Замість цього пішла у відпустку. Оплачувану. Навіть дуже оплачувану, тому що державі її відпустка обійдеться в більш як 20 тис грн", - сказала Герман.

Нагадаємо, Верховна рада відправила уряд Юлії Тимошенко у відставку 3 березня.

Після цього Тимошенко зібрала фракцію БЮТ і заявила про свій перехід в опозицію. Крім того, вона наголосила, що не працюватиме на своїй посаді до формування нового Кабміну.

Народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв повідомив, що прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, перший віце-прем'єр Олександр Турчинов та всі члени уряду від БЮТ пішли у відпустку.

"У конституційний спосіб прем'єр, перший віце-прем'єр і ті в уряді, хто зайшли від фракції БЮТ... за 2,5 роки вперше йдуть у відпустку, щоб зникли взагалі будь-які розмови про те, що хтось тримається за крісла", - сказав він.

Читайте також:

Тимошенко пішла у відпустку: уряд тимчасово очолив Турчинов

Тимошенко забрала із собою у відпустку всіх міністрів від БЮТ

Тимошенко оголосила про перехід в опозицію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: