БЮТ: Тимошенко викликали до ГПУ по справі часів Кучми

У БЮТ заявили, що лідера опозиції викликають до генпрокуратури по справі 2003 року, яка була закрита ще за часів президента Кучми.

Екс-прем`єр-міністра Юлію Тимошенко викликають до Генпрокуратури по справі часів екс-президента Леоніда Кучми.

Про це заявив депутат від БЮТ Андрій Сенченко.

"Дістали стару справу, заведену десь у році 2003-му з подачі Володимира Сацюка, збіглого першого заступника глави Служби безпеки. Ця справа була закрита за часів Леоніда Кучми, при всій нелюбові президента Кучми до Юлії Володимирівни", - зазначив він.

Причиною виклику Тимошенко в Генпрокуратуру він назвав її опозиційну діяльність: "Мета залякати, натиснути на опозицію і дискредитувати".

БЮТівець вважає, що за відсутності чогось іншого у ГПУ "здули пил з цих томів, щоб ними потрясти і дискредитувати Тимошенко".

Відповідаючи на питання, чи піде Тимошенко в Генпрокуратуру, Сенченко заявив: "Думаю, що піде. Всі процедурні питання, пов'язані з цим походом відпрацьовуються юристами. Нас не непокоїть цей похід".

Крім того, БЮТівець вважає, що восени "вся влада буде тікати від власного народу".

"Яким чином зверстаний бюджет країни? Є вже перші симптоми того, як вони збираються його виконувати. Прогнози найгірші і в економічній, і в соціальній сфері", - сказав він.

"У них єдиний метод сьогодні - нарікати на попередників і розв'язувати всі ось ці переслідування. Хто на що вчився, тому що на конструктив не вистачає, якихось ідей немає, тому все розвивається ось у цій площині", - зазначив Сенченко.

Раніше віце-прем'єр Володимир Сівкович повідомив, що правоохоронні органи до осені завершать розслідування справ за фактами розкрадання бюджетних коштів попередніми членами уряду.

Як повідомлялося, на 12 травня лідера БЮТ викликають до Головного слідчого управління ГПУ для вручення постанови про порушення кримінальної справи.

Прес-секретар Тимошенко Марина Сорока заявила: "Проти Юлії Тимошенко почалися прямі політичні репресії. 12 травня на 10.00 її викликають в Головне слідче управління Генпрокуратури для вручення ухвали про порушення кримінальної справи, що має на меті спробу її дискредитувати і обмежити пересування по Україні і світу. На такі дії - політичні репресії - влада йде свідомо, щоб ослабити діяльність об'єднаної опозиції".

У той же час прес-службі Генпрокуратури та начальнику Головного слідчого управління Генпрокуратури Віталію Щоткіну про виклик Юлії Тимошенко на допит та порушення проти неї кримінальної справи не повідомляли.

Нагадаємо, 7 травня лідер БЮТ Юлія Тимошенко відвідала Генеральну прокуратуру, де її допитали у справі щодо тиску на суддів Конституційного суду у питанні про легітимність нової парламентської коаліції.

Читайте також:

У Генпрокуратурі нічого не знають про виклик Тимошенко

Тимошенко викликали в ГПУ для порушення кримінальної справи

Тимошенко викликали до Генпрокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: