БЮТ: Тимошенко змусить Вищий адмінсуд закрити справу по виборах

Як тільки позивач - Юлія Тимошенко - залишила зал засідань суду, справа про оскарження результатів виборів автоматично закривається, розповіли в БЮТ.

Позов кандидата на посаду президента України, прем`єр-міністра Юлії Тимошенко до Центральної виборчої комісії щодо скасування результатів президентських виборів буде закрито незалежно від рішення, яке ухвалить колегія суддів Вищого адміністративного суду України.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Сергій Міщенко. Він пояснив, що згідно з законодавством, якщо позивач залишає залу суду, справа автоматично закривається.

"Зрозуміло, якщо суд відмовить в цьому клопотанні (про відкликання позову – ред.), то, не дочекавшись цього, ми робимо згідно законодавству - позивач виходить із зали. І там (у законодавстві – ред.) чітко вказано - справа автоматично закривається", - сказав Міщенко.

В свою чергу перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович, який є представником Віктора Януковича у Вищому адміністративному суді зазначив, що відповідно до законодавства, якщо сторона в адміністративній справі покидає зал судових засідань, то суд повинен почекати два дні, двічі повідомивши стороні про явку на судовий процес, і якщо сторони немає - суд справу закриває.

Лавринович додав, що відповідно до процесуального законодавства, суд також має право задовольнити клопотання Тимошенко про відкликання її позову, і в такому випадку розгляд справи буде закрито вже сьогодні, 20 лютого.

Зазначимо, що близько 12.00 Тимошенко не дочекавшись рішення суддів щодо свого клопотання залишила залу суду.

Нагадаємо, 20 лютого Юлія Тимошенко відкликала свій позов щодо скасування результатів президентських виборів.

Вона мотивувала своє рішення тим, що напередодні суд відмовив їй у задоволенні клопотань щодо витребування первинної виборчої документації та інформації про наявність у реєстрі так званих "мертвих душ".

"Фактично було відмовлено вивчати та досліджувати доказову базу, на якій ґрунтується сам позов", - сказала Тимошенко.

На брифінгу Тимошенко заявила, що, як і простий громадянин, не змогла довести свою правоту в суді та зіштовхнулася з машиною, "котра працює далеко не на засадах правосуддя".

Вона зазначила, що "чесний суд в майбутньому" на основі її позову доведе факти фальсифікацій результатів президентських виборів.

Читайте також:

Тимошенко пішла з Вищого адмінсуду через чорний хід

У Януковича вимагають продовжити суд по виборах

Тимошенко: чесний суд майбутнього доведе, що Янукович - не президент

Тимошенко відмовилася оскаржувати результати виборів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: