БЮТ: у будівлі ЦВК з ночі знаходяться "регіонали". Охендовський заперечує

Вони перебувають у кабінеті голови Комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я Тетяни Бахтеєвої, що на другому поверсі у будівлі ЦВК.

Народні депутати від Партії регіонів продовжують знаходитися у приміщенні Центральної виборчої комісії.

Вони перебувають у кабінеті голови Комітету Верховної ради з питань охорони здоров’я Тетяни Бахтеєвої, що на другому поверсі у будівлі ЦВК.

Як зазначив журналістам представник кандидата на пост президента Юлії Тимошенко у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Володимир Пилипенко, представники Партії регіонів перебувають у приміщенні ЦВК з ночі.

В той же час член ЦВК Михайло Охендовський заявив, що у приміщеннях, які належать до Центральної виборчої комісії, немає представників від Партії регіонів.

За його словами, в будівлі, де знаходиться ЦВК, є кілька парламентських комітетів, в яких можуть знаходитися народні депутати України.

Як повідомлялося, в БЮТ у суботу, 6 лютого, заявили, що після того, як ЦВК закінчила свою роботу, до будівлі зайшли близько 10 народних депутатів від ПР, зокрема Олександр Волков, Григорій Ілляшов, Ельбрус Тадеєв. З собою депутати принесли особисті речі.

"Регіонали" заявили здивованим членам ЦВК, що планують залишитись там на ніч. А потім розташувались у залі, в якій проводяться засідання, поінформували в БЮТ.

"За словами співрозмовників, народні депутати від Партії регіонів прибули у приміщення ЦВК з метою морального і психологічного тиску на членів комісії та, можливо, для зриву виборів, якщо вони відбуватимуться не за їхнім сценарієм", - заявили в прес-службі БЮТ.

Читайте також:

ЦВК внесла корективи у голосування на дому

На дільницю Януковича прийшли оголені дівчата

В Україні розпочався другий тур виборів президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: