БЮТ: у Києві курсує автобус "регіоналів"

"Регіони" пропонують людям відвезти їх на виборчі дільниці, за якими вони закріплені.

Київський штаб кандидата Юлії Тимошенко заявляє, що отримує повідомлення від киян - жителів окремих будинків, яким представники Партії регіонів пропонують підвезення до виборчої дільниці на спеціальному транспорті.

Зокрема, біля виборчої дільниці № 30 на вул. Єреванській, 3-а (Солом'янський район Києва) активісти БЮТ сфотографували один з таких автомобілів, який неодноразово підвозив громадян до зазначеної виборчої дільниці. Представники БЮТ говорять, що такі дії є спробою підкупу виборців.

Нагадаємо, що раніше про наявність такого автобуса в Сімферополі і транспортування виборців заявляли і у штабі кандидата Сергія Тігіпка. Зокрема, представники регіонального штабу кандидата в АР Крим повідомили, що по ТВО № 2 (м. Сімферополь) катається мікроавтобус "Мерседес Спринтер" з написом "Регіони": "Цей мікроавтобус під'їжджає до скупчення людей на зупинках громадського транспорту, звідти виходять дві дівчини в накидках синього кольору з написом літерами білого кольору "Регіони" і пропонують людям відвезти їх на виборчі дільниці, за якими вони закріплені".

Читайте також:

Станом на 15:00 на виборах проголосувала майже половина українців

Як голосували кандидати в президенти

Біля виборчих дільниць в Україні померли дві людини

Комітет виборців назвав головну проблему нинішніх виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: