БЮТ: у парламенті з’явилася унікальна антиурядова коаліція

У БЮТ наголошують, що Партія регіонів, комуністи, пропрезидентське крило "Нашої України" та блок Литвина голосують спільно.

БЮТ заявляє про створення тимчасової антиурядової коаліції в парламенті. Про це заявив заступник голови Верховної ради, бютівець Микола Томенко.

За його словами, у парламенті діє антиурядова тимчасова коаліція, до якої входять Партія регіонів, Комуністична партія, пропрезидентське крило "Нашої України" та блок Литвина і по багатьох принципових питаннях вони голосують спільно, повідомляє прес-служба віце-спікера.

Томенко сказав, що фракція БЮТ спокійно ставиться до такої коаліції, але "ми завжди були противниками тимчасовості".

"Якщо Ющенку і Януковичу вдалося домовитися про створення нової коаліції, то її треба оголосити на наступному пленарному тижні і діяти у відповідності до Конституції. Тому що все, що підкилимне – воно погане. Треба діяти публічно, чітко і однозначно", - заявив він.

Віце-спікер також зауважив, що не було підтримано чотири урядових законопроекти, а також не був підтриманий законопроект про відкриті списки до органів місцевого самоврядування.

"Сьогоднішні голосування теж показали, що напередодні 92 річниці Великої Жовтневої соціалістичної революції у нас в парламенті виникла унікальна тимчасова антиурядова коаліція, де разом опинилися націоналісти і комуністи", - наголосив бютівець.

Томенко вважає, що президент Ющенко зобов’язаний невідкладно підписати закон про виділення коштів на боротьбу з епідемією грипу.

Читайте також:

Литвин пообіцяв позбавити БЮТ і Партію регіонів зарплати

Фракція НУ-НС звільнила свого голову Мартиненка

ВР помолиться за подолання епідемії грипу

Депутати не можуть працювати через потужні кондиціонери у Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: