БЮТ у повному складі залишив Раду та зірвав її роботу

Фракція Блоку Тимошенко відмовилася брати участь у засіданнях ВР через те, що парламент відмовився міняти закон про вибори. Рада без бютівців працювати не змогла.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко в повному складі залишила залу засідань Верховної ради на знак протесту проти відмови головуючого поставити на розгляд питання змін до закону про вибори.

Перед цим представник БЮТ Андрій Кожем'якін з парламентської трибуни заявив, що у разі, якщо першим питанням позачергового засідання ВР у четвер не будуть поставлені зміни виборчого законодавства, фракція не буде брати участь "у цьому фарсі, ініційованому Партією регіонів".

Він також заявив, що у східних регіонах України щодня зростає кількість виборців, які написали заяви про своє бажання голосувати на дому, що, на думку БЮТ, свідчить про підготовку Партією регіонів масштабних фальсифікацій.

За даними Кожем'якіна, кількість таких виборців у східних регіонах станом на четвер уже становить 12%.

Водночас, перший віце-спікер Олександр Лавринович спростував цю інформацію. Пославшись на дані ЦВК, він зазначив, що кількість заяв щодо голосування на дому, які надійшли до виборчкомів, не перевищує 1,5%.

В результаті відсутності фракції БЮТ Верховна рада пропрацювала менше, ніж півгодини, і закрилася через відсутність достатньої кількості депутатів.

Нагадаємо, БЮТ ініціював позачергову сесію парламенту з вимогою скасувати процедуру голосування на дому без відповідного документу, що підтверджує неможливість виборця прийти на дільницю.

Водночас Партія регіонів випередила БЮТ і зареєструвала свою постанову про позачергову сесію, у порядку денному якої дане питання стоїть останнім. ПР, у свою чергу, наполягала на ухваленні держбюджету на 2010 рік, проте 13 січня ВР не змогла дійти жодного рішення з цього питання.

Засідання було скликане на вимогу 163 народних депутатів від ПР і 151 нардепа від Блоку Тимошенко.

Читайте також:

Рада відкрилась плакатами проти Тимошенко й перервою

БЮТ заявив про підготовку до масової фальсифікації виборів

БЮТ: Янукович тремтить та лається, коли бачить міліцію

ВідеоБЮТ у повному складі залишив Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: