БЮТ: в Криму у Тимошенко вкрали 200 тисяч голосів

У БЮТ стверджують, що в Криму всі зіпсовані бюлетені зарахували на користь лідера Партії регіонів.

Народний депутат від БЮТ Андрій Сенченко заявляє, що в Автономній Республіці Крим у другому турі президентських виборів було сфальсифіковано підтримку Віктора Януковича у кількості 200 тисяч голосів.

"Усе, що відбулося в Криму цієї неділі, інакше, як захопленням влади назвати не можна. У нас є факти, які підтверджують що близько 200 тисяч голосів, зарахованих за пана Януковича, такими не є", - сказав Сенченко з трибуни Верховної ради 10 лютого.

При цьому депутат підкреслив, що регіональний штаб кандидата в президенти Юлії Тимошенко готовий надати факти і документи, які підтверджують порушення і фальсифікації.

Зокрема, Сенченко зазначив високий відсоток голосування вдома на підставі заяв, написаних одним почерком, а також зарахування всіх зіпсованих бюлетенів на користь лідера Партії регіонів.

Нагадаємо, офіційні результати виборів поки невідомі і будуть оголошені Центральною виборчою комісією тільки після отримання і обробки всіх протоколів з мокрими печатками і за відсутності судової заборони на оголошення таких результатів.

На даний момент ЦВК обробила 99,99% електронних протоколів дільничних виборчих комісій. За лідера Партії регіонів Віктора Януковича проголосували 48,95% виборців. За кандидатуру Юлії Тимошенко віддали свої голоси 45,47% виборців.

Водночас фракція БЮТ проводить активний процес підготовки документів, заяв та позовів з метою оскарження результатів президентських виборів.

БЮТ заявляє, що більш ніж на тисячі дільницях виявлені порушення і вже йде підготовка судового опротестування результатів голосування на цих дільницях.

Читайте також:

БЮТ порадив Януковичу присягати на "Каштанці" Чехова

Регіонали закликали своїх прихильників під ЦВК "не розслаблятися" до інавгурації

Янукович: я не кремлівська маріонетка

Партія регіонів готова йти на ще одні вибори

ВідеоБЮТ: в Криму у Тимошенко вкрали 200 тисяч голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: