БЮТ відклав "велику кадрову чистку" на півроку

У БЮТ обіцяють, що процес реформування блоку стосуватиметься не тільки чищення рядів.

Прем'єра мультика
Андрій Шкіль
Оголошене Юлією Тимошенко на початку квітня тотальне реформування БЮТ розпочнеться восени. Про це повідомив депутат від БЮТ Андрій Шкіль.

"Раніше реформи планувалися на весну, але є величезний обсяг роботи, а ми не хочемо це робити швидко, тому що гарні речі не робляться похапцем. Тому реформи відкладені десь на осінь, але, повірте, це питання аж ніяк не зняли з порядку денного. Ми запропонуємо європейську модель політичної машини", - сказав Шкіль.

Депутат зазначив, що процес реформування стосуватиметься не тільки чищення рядів БЮТ.

"Це будуть не просто чищення, а саме реформи. Звичайно, не всі витримають ці реформи, але вони підуть тільки на користь", - зазначив він.

Шкіль ухилився від відповіді на запитання про характер таких реформ, пославшись на те, що це є предметом обговорення в блоці.

Нагадаємо, після призначення депутата від БЮТ Андрія Портнова заступником голови Адміністрації президента Юлія Тимошенко заявила про намір оновити свою команду. "Ми приберемо весь баласт, все болото, позбавимося всього того непотребу, що випадково та меркантильно прибився до команди", - написала вона на своєму блозі.

З того часу до складу парламентської коаліції на індивідуальній основі приєдналися 10 депутатів від БЮТ.

Читайте також:

Тимошенко оголосила у себе "велику чистку"

Коаліція залишила БЮТ без ключових посад у парламенті

Опозиційний уряд не пускають на засідання Кабміну Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: