БЮТ відкличе із суду заборону на погану рекламу про Тимошенко

БЮТ змирився з тим, що Тимошенко будуть критикувати, хоча і стверджують, що вся ця погана реклама принижує народ і ділить Україну.

Блок Юлії Тимошенко вирішив відкликати із Печерського районного суду столиці позов про заборону недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єр-міністра.

Про це заявив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко, виступаючи на в програмі "Свобода слова".

Зокрема, Томенко наголосив, що позов ВО "Батьківщина" до Печерського районного суду міста Києва був спробою звернути увагу на необхідність не допустити наповнення ефірів негативною інформацією і перетворити президентську виборчу кампанію в політичні "розбірки" та обливання один одного брудом.

"Ми вже мали сумний досвід, коли в політичній рекламі багатьох кандидатів у президенти ділили Україну на три сорти та принижували власний народ", - сказав Томенко.

Віце-спікер зауважив, що, "на жаль, ця дискусія засвідчила, що кожна команда вважає, що вона не матиме проблем під час президентської виборчої кампанії і згода на конструктивну змістовну і позитивну дискусію їй не потрібна".

Томенко повідомив, що БЮТ прийняв рішення відкликати згаданий позов, але нагадує, що коли не зупинити таку війну, то переможців в ній не буде. "У виборчій кампанії беруть участь багато кандидатів з непростою біографією і очевидно, що фрагменти цієї біографії так само стануть предметом рекламних зацікавлень", - зауважив він.

Заступник голови ВР сказав, що "ідеально було б вирішити проблему до початку виборчої кампанії, але, на жаль, це не вдалося. Проблема, якою буде інформаційна складова виборчої кампанії, залишається відкритою, але я переконаний, що до цієї теми і громадськість, і медіа спільнота ще повернеться".

Нагадаємо, 22 вересня ц. р. Печерський районний суд міста Києва заборонив поширення будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єр-міністра, голови партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Суд ухвалив відповідне рішення за позовом політичної партії “Батьківщина” до громадянина Петра Підлубного.

Читайте також:

ПР пожалілася всій Європі на "тоталітарний режим" Тимошенко

Прем’єр клянеться, що не допустить цензури

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

Партія регіонів заявила про повернення цензури в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: