БЮТ відмовиться від тернопільських мандатів

Блок Юлії Тимошенко не визнає вибори до Тернопільської облради, тому що там були "всі проти Юлі".

Блок Юлії Тимошенко не визнає факту виборів до Тернопільської обласної ради та ті цифри, які подають за результати голосування.

Про це сьогодні на брифінгу заявив народний депутат від БЮТ Андрій Шевченко.

"Ми впевнені, що ці цифри абсолютно не відображають ті настрої, які є у Тернополі та Тернопільській області", - сказав він.

"Те, що ви бачили вчора, - це цинічна репетиція політичної технології, яка називається "Всі проти Юлі", і це репетиція президентських виборів", - наголосив Шевченко.

За його словами, "ті цифри, які нам сьогодні видають за результати голосування, вони показують як можна їх виписати так, щоб спробувати задовольнити інтереси всіх тих, кого об’єднують ці технології".

Крім того Шевченко пообіцяв, що результати виборів будуть оскаржені в судах і БЮТ не братиме участь у роботі Тернопільської облради.

"По-друге, Блок Юлії Тимошенко не збирається брати участь в роботі того, що зараз будуть видавати за нову Тернопільську обласну раду. БЮТ не буде брати мандатів, принаймні ми до цього закликатимемо наших представників на Тернопіллі", - заявив Андрій Шевченко.

Депутат запевнив, що симпатії Блоку Юлії Тимошенко залишаються, як і раніше, з Тернополем.

Ми сподіваємося, що і надалі будемо для тернополян саме тією політичною силою, якій вони в першу чергу довіряли представляти свої інтереси, як було у 2006 та 2007 роках", - сказав він.

"В умовах повного владного хаосу та повного владного абсурду, який ми зараз бачимо, в умовах конфліктів, які загострюються, а не розсмоктуються - Блок Юлії Тимошенко буде шукати нові способи як можна захистити тернополян від кризи і від усього цього хаосу", - наголосив Андрій Шевченко.

Читайте також:

Тягнибок: дорога в парламент нам відкрита

БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

ВідеоШевченко про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: