БЮТ відмовився підвищувати зарплати та пенсії

Фракції Блоку Тимошенко не сподобався жоден із п'яти законопроектів про підвищення мінімальних соцстандартів в Україні.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко не голосуватиме за жоден з п’яти законопроектів стосовно підвищення соціальних стандартів, представлених на розгляд Верховної ради.

Про це на засіданні ВР заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко. Від імені своєї політичної сили він вибачився перед представником Блоку Литвина за те, що БЮТ не підтримає його законопроект.

Кириленко також звернувся до голови Верховної ради Володимира Литвина із проханням з метою економії часу взагалі не запитувати у депутатів від БЮТ про їхню позицію стосовно цих законопроектів. Нагадаємо, ВР вирішила, що з питання підвищення соцстандартів депутати голосуватимуть підняттям рук.

"Навіть не піднімайте депутатів нашої фракції, ми голосувати не будемо", - наголосив Кириленко.

Він додав, що його політична сила виступає за підвищення соціальних стандартів, але це має відбуватися виключно після надання всіх необхідних економічних розрахунків.

Нагадаємо, Рада розглядає п'ять законопроектів щодо підвищення соціальних стандартів в Україні. Найбільші шанси на ухвалення має законопроект представника Блоку Литвина Олега Зарубінського, який готові підтримати й представники Партії регіонів.

Документ Зарубінського, зокрема, передбачає встановлення мінімальної зарплати в Україні на рівні 869 гривень із 1 січня 2010 року, 884 гривень - з 1 квітня 2010 року, 888 гривень - з 1 липня 2010 року, 907 гривень - з 1 жовтня 2010 року і 922 гривень - з 1 грудня 2010 року.

Читайте також:

Раді пропонують збільшити мінімальну зарплату до 922 гривень

Рада буде голосувати за підвищення зарплат руками

Янукович живе у будиночку на схилі урвища

Тимошенко пообіцяла збільшити мінімальні зарплати на 20%

ВідеоКириленко про наслідки підвищення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: