БЮТ відмовився скасовувати інавгурацію Януковича

Блок Тимошенко вирішив поки не скасовувати інавгурацію лідера Партії регіонів, а почекати, поки суд розгляне позов щодо скасування результатів виборів.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко вирішила не виносити на розгляд Верховної ради постанову про скасування інавгурації Віктора Януковича. БЮТ буде чекати на рішення Вищого адміністративного суду відносно виборів.

Про це заявив лідер фракції Іван Кириленко, відповідаючи на питання про долю цієї постанови. За його словами, відповідний документ вже зареєстрований за авторством бютівця Андрія Кожем'якіна.

"Ми сьогодні не наполягали на тому, щоб вносити її на голосування, оскільки є вища інстанція ніж Верховна рада у цьому відношенні і це - суд, який розпочав сьогодні роботу", - зазначив він.

Кириленко додав, що фракція очікує на судове рішення і не може впливати на нього, однак, якщо рішення суду буде винесено не на користь Януковича, "то інавгурації 25 лютого безумовно не буде".

"Ми підкоримося рішенню судової інстанції, і для цього постанова не потрібна", - зазначив він.

Нагадаємо, перед цим БЮТ вніс до Верховної ради постанову, яка скасовувала рішення про призначення президентської інавгурації Януковича на 25 лютого.

Раніше Вищий адмінсуд, який зупинив рішення про перемогу Януковича на виборах, відмовився скасовувати дату його інавгурації.

Читайте також:

У Києві розпочався суд, який вирішить долю виборів

Тимошенко відмовили у прямій трансляції судового засідання

Тимошенко прибула до суду оскаржувати результати виборів

ВідеоБЮТ відмовився скасовувати інавгурацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: