БЮТ відмовився ініціювати позачергове засідання парламенту

Томенко не бачить сенсу скликати Раду до виборів.

Фракція БЮТ не бачить сенсу скликати позачергове засідання Верховної ради, оскільки поки що більшість парламентських фракцій не виявляють готовність працювати, заявив заступник голови парламенту Микола Томенко.

"Ми готові до позачергового засідання в тому разі, якщо бачитимемо можливість голосування з принципових питань... Немає сенсу сьогодні витрачати бюджетні кошти, якщо прийдуть 152 депутати від БЮТ і 30 депутатів від НУ-НС, і ми тут посидимо 180 депутатів і розійдемося", - сказав він.

Томенко зазначив, що фракція БЮТ готова в будь-який момент зібрати 150 підписів.

"Але моя позиція така: якщо немає 226 голосів, дуже велика розкіш - збиратися в такій кількості, яка не дозволить прийняти рішення", - сказав віце-спікер.

Томенко повідомив, що в БЮТ раніше обговорювалася можливість ініціювання проведення позачергового засідання 24 або 25 грудня, але не зробили цього, оскільки немає впевненості в прийняття рішень у сесійній залі.

Як повідомлялося, в середу, 23 грудня, перший віце-спікер Верховної ради Олександр Лавринович закрив пленарне засідання парламенту. Він нагадав, що наступне засідання відбудеться 19 січня 2010 року і розпочнеться, як завжди, о 10-й годині.

Як відомо, Верховна рада мала працювати у пленарному режимі 24 і 25 грудня, проте депутати змінили календарний план проведення своєї п'ятої сесії та вирішили скасувати засідання. За таке рішення проголосували 232 депутати з 437, зареєстрованих у залі.

Читайте також: 

Верховна рада закрилась до наступного року

БЮТ: Регіонали закрили Раду, щоб готуватися до фальсифікацій

Рада вирішила не працювати до виборів

Томенко: Рада спробує влаштувати собі відпочинок до виборі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: