БЮТ відмовився від переговорів з регіоналами, "бо це маразм"

Лідер фракції БЮТ констатує, що переговори з Партією регіонів щодо розблокування Ради й підвищення зарплат зайшли у глухий кут.

Партія регіонів не йде на поступки більшості через небажання, щоб постраждав їхній бізнес.

Таку думку висловив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко на брифінгу після погоджувальної ради у вівторок.

Він зазначив, що для виконання вимоги Партії регіонів про підняття соцстандартів більшість пропонувала знайти ці кошти шляхом підняття акцизів на пальне, на тютюнові і горілчані вироби.

"Є джерело, є хоч теоретична можливість знайти ці кошти, будь-ласка, у залі пакетно голосуємо разом зі змінами до низки законів. Не підтримано Партією регіонів. Одне бажання – мати процес, а не результат", - сказав Кириленко.

"Результату вони бояться, бо яке би рішення не ухвалили щодо збільшення соціальних стандартів, вони будуть стосуватися конкретної економіки", - додав він.

Кириленко зазначив, що "половина бізнесменів Партії регіонів, які знаходяться у залі, не простять їм, якщо таке буде проголосовано".

"Коли пропонується проголосувати у таємному режимі, вони не погоджуються, бо розуміють, що половина фракції голосувати не буде. Бо на підприємствах, власники яких регіонали, замість підвищення заробітної плати, там скорочення робочих місць і зарплати", - сказав він.

"Закінчилася погоджувальна рада, результату – нуль. Деструктив повний. Те, що розмова тривала майже дві години – це маразм. Жодної конструктивної пропозиції, яку вносили інші фракції, жодної конструктивної пропозиції від голови Верховної ради – нічого не проходить", - додав Кириленко.

Він зазначив, що є три "реальні джерела", з яких можна взяти кошти для підняття соцстандартів.

"Перерозподілити те, що є у бюджеті, тобто у когось відняти, щоб туди додати. Друге джерело – це проголосувати, що це емісійні кошти Нацбанку, тобто ми голосуємо, що це друкарський станок. І третє – це дійсно шукати джерела, перерозподілити потоки грошей", - сказав Кириленко.

"Нічого не пройшло. Дійшло до образ. Ми далі відмовилися бути присутніми на цьому маразмі", - додав він.

Читайте також:

БЮТ готовий підняти зарплати в обмін на подорожчання тютюну, горілки й бензину

ПР провела для канадських депутатів майстер-клас із блокування Ради

Партія регіонів традиційно заблокувала трибуну Ради

Через депутатів Литвин житиме на одну зарплату

ВідеоБЮТ відмовився від переговорів з ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: