БЮТ відмовився від переговорів з регіоналами, "бо це маразм"

Лідер фракції БЮТ констатує, що переговори з Партією регіонів щодо розблокування Ради й підвищення зарплат зайшли у глухий кут.

Партія регіонів не йде на поступки більшості через небажання, щоб постраждав їхній бізнес.

Таку думку висловив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко на брифінгу після погоджувальної ради у вівторок.

Він зазначив, що для виконання вимоги Партії регіонів про підняття соцстандартів більшість пропонувала знайти ці кошти шляхом підняття акцизів на пальне, на тютюнові і горілчані вироби.

"Є джерело, є хоч теоретична можливість знайти ці кошти, будь-ласка, у залі пакетно голосуємо разом зі змінами до низки законів. Не підтримано Партією регіонів. Одне бажання – мати процес, а не результат", - сказав Кириленко.

"Результату вони бояться, бо яке би рішення не ухвалили щодо збільшення соціальних стандартів, вони будуть стосуватися конкретної економіки", - додав він.

Кириленко зазначив, що "половина бізнесменів Партії регіонів, які знаходяться у залі, не простять їм, якщо таке буде проголосовано".

"Коли пропонується проголосувати у таємному режимі, вони не погоджуються, бо розуміють, що половина фракції голосувати не буде. Бо на підприємствах, власники яких регіонали, замість підвищення заробітної плати, там скорочення робочих місць і зарплати", - сказав він.

"Закінчилася погоджувальна рада, результату – нуль. Деструктив повний. Те, що розмова тривала майже дві години – це маразм. Жодної конструктивної пропозиції, яку вносили інші фракції, жодної конструктивної пропозиції від голови Верховної ради – нічого не проходить", - додав Кириленко.

Він зазначив, що є три "реальні джерела", з яких можна взяти кошти для підняття соцстандартів.

"Перерозподілити те, що є у бюджеті, тобто у когось відняти, щоб туди додати. Друге джерело – це проголосувати, що це емісійні кошти Нацбанку, тобто ми голосуємо, що це друкарський станок. І третє – це дійсно шукати джерела, перерозподілити потоки грошей", - сказав Кириленко.

"Нічого не пройшло. Дійшло до образ. Ми далі відмовилися бути присутніми на цьому маразмі", - додав він.

Читайте також:

БЮТ готовий підняти зарплати в обмін на подорожчання тютюну, горілки й бензину

ПР провела для канадських депутатів майстер-клас із блокування Ради

Партія регіонів традиційно заблокувала трибуну Ради

Через депутатів Литвин житиме на одну зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: