БЮТ відмовився від своїх місць у Тернопільській облраді

До складу Тернопільської облради тепер входять 108 депутатів замість 120.

Блок Юлії Тимошенко відмовився від дванадцяти депутатських місць в Тернопільській обласній раді.

У зв'язку з цим до складу облради тепер входять 108 депутатів замість 120, передає "Кореспондент" з посиланням на "Українські новини".

Як повідомила голова Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії Наталія Чуйко, члени фракції БЮТ відмовилися від місць відповідно до регламенту.

"Дванадцять бютівців, перших в списку блоку, яких ми включили в число депутатів, написали заяви про припинення повноважень. Аналогічно зробила і наступна дюжина бютівців, і наступна, поки список не вичерпав себе", - пояснила Чуйко.

БЮТ вважає нелегітимною засновницьку сесію Тернопільської облради нового скликання і пропонує парламенту створити тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин порушення Конституції і законів при проведенні позачергових виборів в нього 15 березня і фактів фальсифікації їх результатів.

Тернопільський окружний адміністративний суд 23 квітня відмовив у задоволенні позовних вимог блоку, який вимагав скасувати результати голосування з огляду на постанову Верховної ради від 3 березня. Нагадаємо, тоді ВР за ініціативою БЮТ визнала призначення позачергових виборів у Тернополі незаконним.

На виборах в Тернопільську облраду ВО "Свобода" отримала 50 мандатів, партія "Єдиний Центр" – 20, Партія регіонів – 14, БЮТ – 12, Блок УНП – 11, партія Народний союз "Наша Україна" – 8, Блок Литвина – 5.

Читайте також:

Тернопільська облрада зайнялася "злочинами комунізму"

Тернопільська облрада вимагає визнати дивізію СС "Галичина" героями

БЮТ вдруге програв вибори у Тернополі

Тернопільський губернатор кілька років їздив на машині з липовими номерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: