БЮТ відмовився від виборів у Тернополі

БЮТ заявляє, що не братиме участь у фарсі, який організовано Балогою під виглядом виборів до Тернопільської облради.

Блок Юлії Тимошенко не буде брати участь у виборах до Тернопільської облради. Відповідну заяву поширила прес-служба блоку.

"БЮТ заявляє про те, що не братиме участь у фарсі, який організовано Балогою під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради", - йдеться в заяві.

"Ми закликаємо всіх наших прихильників та всіх, кому небайдужа доля Тернопільщини, не брати участі у фарсі під назвою "тернопільські вибори", - наголосила прес-служба.

БЮТ вважає, що "проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою, судами та мають відповідне роз’яснення Центральної виборчої комісії".

"В умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію", - вчергове наголосили у блоці.

"По суті, сьогодні Тернопільщина стала заручником клану Балоги, який намагається провести до місцевої ради свої корумповані інтереси. Інших серйозних та обґрунтованих причин проведення виборів не було і немає", - сказано в заяві.

"Саме на цих псевдовиборах Балога і Ко намагатимуться випробувати найбрудніші технології з фальсифікацій голосування", - підкреслює прес-служба.

БЮТ вважає, що "на Тернопільщині – на землі, люди якої завжди віддавали беззастережну перевагу демократичним цінностям та ідеалам, хочуть випробувати машину для обдурення людей та нехтування їх думкою".

"Водночас, вважаємо за необхідне зазначити, що ми знайдемо сили і ресурси для того, щоб захистити демократію на Тернопільщині і відновити справедливість у регіоні", - підкреслюється в заяві.

Нагадаємо, Львівський апеляційний суд зобов’язав Тернопільську територіальну виборчу комісію провести позачергові вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня.

14 березня Окружний адміністративний суд міста Києва скасував своє рішення про заборону проведення виборів Тернопільської облради.

Нагадаємо, 3 березня Верховна Рада відмінила позачергові вибори Тернопільської обласної ради, призначені на 15 березня.

Однак ВО “Свобода” оскаржила це рішення, і 11 березня Окружний адміністративний суд Тернопільської області зобов’язав ТВК провести вибори до Тернопільської облради 15 березня 2009 року.

У свою чергу БЮТ оскаржив у Львівському апеляційному суді рішення Окружного адмінсуду Тернопільської області про поновлення виборчого процесу.

13 березня президент Віктор Ющенко звернувся в Конституційний суд із поданням, у якому просить визнати неконституційною постанову ВР про скасування позачергових виборів депутатів Тернопільської облради.

Читайте також:

Львівський суд дозволив проводити вибори в Тернополі

Київський суд дозволив проводити вибори у Тернополі

Ющенко звернувся до КС: вибори в Тернополі мають відбутися

Ющенко зробив відповідальними за вибори в Тернополі трьох людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: