БЮТ відповідатиме в парламенті за свободу слова

Фракція пропонує на роль голови комітету зі свободи слова Андрія Шевченка, і заявляє, що це єдиний комітет, на керівництво в якому претендує БЮТ.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній раді претендує на керівництво в парламентському комітеті з питань свободи слова та інформації. Про це на засіданні погоджувальної ради сказав голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

"У нас є чітка претензія на комітет з питань свободи слова. Проект постанови зареєстровано, (на посаду голови) ми рекомендуємо нашого колегу, першого заступника голови цього комітету Андрія Шевченка", - сказав він.

Кириленко підкреслив, що це єдиний комітет, на керівництво в якому БЮТ претендує як опозиційна фракція.

БЮТ також підтримує розгляд Радою на пленарному тижні 30 березня - 2 квітня кадрових питань, зокрема звільнення з посади міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

У свою чергу, голова Ради Володимир Литвин відзначив, що преференції опозиції на керівництво в певних комітетах надаються тільки під час їх формування.

"Тому якщо ви домовитеся з фракцією Партії регіонів про обмін певними комітетами або вони просто погодяться на те, щоб наш колега очолив комітет, я думаю, що тут заперечень не буде", - сказав він.

Спікер скептично відреагував на пропозицію щодо перегляду керівництва всіх комітетів у зв’язку зі зміною Кабінету міністрів, пославшись на те, що відповідна процедура потребує перегляду членства в комітетах більше 150 депутатів.

Нагадаємо, 19 березня БЮТ виступив за призначення представників опозиції керівниками парламентських комітетів з питань регламенту, депутатської етики і забезпечення діяльності Ради, з питань бюджету і зі свободи слова та інформації.

Раніше комітет Ради з питань свободи слова та інформації очолювала колишній депутат від фракції ПР Ганна Герман.

Читайте також:

Партія регіонів не хоче ділитися з БЮТ посадами у Раді

Названо склад опозиційного уряду Тимошенко

Тимошенко не буде балотуватися в мери Києва

ВідеоБЮТ відповідатиме в парламенті за свободу слова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: