БЮТ вигадав, як провести Тимошенко на засідання Ради

Екс-прем'єр почала формування опозиційного уряду, а її однопартійці думають, як провести свого лідера до парламенту.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній раді розглядає кілька варіантів того, як забезпечити присутність свого лідера на пленарних засіданнях парламенту, і  впевнена, що може зробити це, запросивши Тимошенко до гостьової ложі ВР.

Про це заявив нардеп від БЮТ Олег Ляшко. Він наголосив на необхідності присутності Тимошенко у сесійній залі парламенту, як лідера української опозиції.

"Юлія Тимошенко, незалежно від того, яку посаду вона займає або взагалі не займає, як казав класик, "наше все". У Тимошенко достатньо авторитету і поваги в суспільстві, щоб бути центром всіх подій в країні, не займаючи жодної державної посади", - підкреслив депутат.

"Оскільки Юлія Володимирівна, на жаль, не є народним депутатом, чи на щастя, бо там насправді дуже важка атмосфера, і нормальній людині складно працювати у залі Верховної ради, я думаю, що зараз будемо на фракції шукати варіанти, яким чином його розв’язати", - підкреслив він.

При цьому Ляшко додав: "Питання щодо присутності Юлії Тимошенко у Верховній раді вирішується. Куди вони дінуться? Хай спробують не допустити лідера опозиції і лідера блоку у Верховну раду".

Ляшко також нагадав, що будь-яка особа може бути присутньою на пленарному засіданні парламенту, якщо вона отримала відповідне запрошення від народних депутатів. "Юлія Тимошенко не народний депутат, але на запрошення будь-яка особа може прийти до Верховної ради. І Юлія Володимирівна буде там на запрошення нашої фракції", - зазначив Ляшко.

Крім того, Ляшко розповів, що Тимошенко зібрала БЮТ на засідання, на якому будуть визначені принципи формування нового опозиційного уряду.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла, що хоче бути присутня в сесійній залі ВР, як лідер об'єднаної української опозиції. Екс-прем'єр вимагала собі перепустку в гостьову ложу парламенту.

На початку березня Тимошенко оголосила про створення опозиції, яку вона сама й очолила. Крім БЮТ, до цього об'єднання увійшли "Народний рух України", "Християнсько-демократичний союз", Партія захисників вітчизни і громадський рух "Народна Самооборона".

Читайте також:

Міністр фінансів: Тимошенко довела країну до катастрофи

Луценко: Тимошенко не буде тіньовим прем’єром

Тимошенко радить Януковичу не розслаблятись, бо у Раді буде її дух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: