БЮТ вигнав "зрадників" із фракції в Київраді

Олега Петькуна, Олександра Толубицького й Анатолія Шевченка виключено із фракції БЮТ в Київраді як зрадників, які голосували за ліквідацію райрад.

Фракція Блоку Юлії Тимошенко в Київській міській раді виключила зі свого складу депутатів Олега Петькуна, Олександра Толубицького й Анатолія Шевченка у зв'язку з їхнім голосуванням на сесії Київради 25 серпня за звернення до Верховної ради із проханням надати Київраді право ліквідувати районні ради в столиці. Про це сказано в повідомленні прес-служби БЮТ.

"Фракція поступово позбувається зрадників. Так, у п'ятницю вранці, о 9:00, із фракції вже були виключені три депутати, які голосували за позбавлення киян фундаментального права вибирати собі владу на рівні районів", - сказано в ньому.

Крім того, БЮТ заявляє, що група депутатів фракції незаконним шляхом намагається змінити її керівництво, ігноруючи той факт, що голову, за статутом фракції, можна обрати 2/3 голосів.

Нагадаємо, БЮТ у Київраді має намір провести засідання фракції щодо виключення депутатів, які проголосували за звернення до Ради про ліквідацію райрад, до 6 вересня.

Заступник голови фракції Семен Борисенко повідомив, що за ухвалення рішення про звернення до Ради про ліквідацію районів проголосували 16 депутатів, тобто половина фракції (усього до складу фракції входять 32 депутати).

Так, зокрема, з його слів, це був він сам, а також його колеги Віктор Тищенко, Борис Дробот, Роман Штейнас, Олександр Толубицький, Олексій Давиденко, Денис Москаль, Дмитро Олійник, Олександр Незнал, Василь Сенчук, Анатолій Шевченко, Сергій Козир, Володимир Дробот, Юрій Дмитрук, Юрій Береговий, Олег Петькун.

Читайте також:

Попов закликав ліквідувати райради в Києві до виборів

Київська влада дала старт ліквідації районних рад

Київські ради ліквідують без глядачів

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: