БЮТ вимагає дострокових виборів Ради

БЮТ обурений новими правилами формування коаліції і пропонує достроковими виборами покласти край "конституційному бєспрєдєлу".

БЮТ закликає до проведення дострокових парламентських виборів. Про це заявив голова фракції БЮТ Іван Кириленко, коментуючи ухвалені парламентом зміни до регламенту, які дозволяють формувати коаліцію з окремих депутатів.

"Як вихід із конституційної кризи, яка сьогодні є, можливі три варіанти. Перший - це формування коаліції у цьому залі без БЮТ, другий варіант - це дострокові вибори, якщо неможливо сформувати коаліцію, щоб після виборів нова ВР підготувала текст змін до Конституції, оскільки сьогодні є протиріччя, і третій варіант - це абсолютний безлад, яким сьогодні і намагаються йти, приймаючи зміни до регламенту і дозволяючи формувати коаліцію депутатами. Ми безумовно наголошуємо на необхідності проведення дострокових виборів ВР, бо це єдиний законний вихід, і іншого шляху немає, бо по Конституції топтатися неможна", - сказав він.

Він також наголосив, що БЮТ закликає президента Віктора Януковича не підписувати закон про формування коаліції у разі його прийняття в цілому. При цьому Кириленко спрогнозував, що остаточне рішення з цього питання може бути ухвалено у п’ятницю, або на наступному тижні.

Кириленко назвав зміни регламенту, що дозволять формувати коаліцію за рахунок окремих депутатів, а не фракцій, "конституційним бєспрєдєлом".

На питання, чи буде БЮТ вдаватися до блокування трибуни парламенту у разі, якщо закон буде ухвалено і Янукович його підпише, Кириленко відповів: "Ми не будемо блокувати нічого. Це буде вже виглядати смішно. Ми будемо вдаватися до таких речей зараз... Блокувати трибуну, хапатися за владу, щоб знову сміялися, ми не будемо. Ми будемо апелювати до вас (журналістів) як до суспільства".

Читайте також:

Литвин: ви не вмієте навіть кусати, ви вмієте тільки лизати

Литвин майже вилаявся в Раді: "Ну йолкі-палкі. Ну шо за..."

ПР почала ділити портфелі у новому уряді

ВідеоБЮТ вимагає дострокових виборів Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: