БЮТ вимагає в Генпрокуратури посадити Кучму й Литвина

Бютівець Омельченко звернувся до генпрокурора з вимогою порушити проти Кучми й Литвина справу за організацію вбивства Ґонґадзе.

Народний депутат від БЮТ Григорій Омельченко звернувся до Генпрокуратури з вимогою притягнути низку як колишніх, так і теперішніх вищих державних посадовців до кримінальної відповідальності за фактами порушення законів та Конституції України.

Звернення на 31 аркуші адресоване й президентові України. Омельченко просить Ющенка у рамках своїх повноважень дати доручення генпрокурору Олександрові Медведьку, щоб той вжив невідкладних заходів для "завершення досудового слідства та притягнення до кримінальної відповідальності організаторів і замовників убивства журналіста Георгія Ґонґадзе". Окрім того, подання містить багато фактів про інші злочини екс-президента, і не лише його.

У поданні Омельченко просить генпрокурора "невідкладно розглянути питання про порушення кримінальної справи щодо Л.Д. Кучми за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 і 5 ст. 19, п.п. "и", "і" ст. 93 КК України 1960 року (як організатора і підмовника (замовника) умисного вбивства Г. Ґонґадзе, що скоєне на замовлення за попередньою змовою групи осіб або організованою групою), та затримання його і взяття під варту.

Окрім цього, Омельченко просить розглянути питання про "порушення кримінальної справи щодо голови Верховної ради України Литвина В. М. за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 і 5 ст. 19, пп. "и", "і" ст. 93 КК України 1960 року (як організатора і підмовника (замовника) умисного вбивства Г. Ґонґадзе), та внесення до Верховної ради України подання на отримання згоди на його затримання, арешт і притягнення до кримінальної відповідальності.

Останній пункт звернення - прохання про розгляд питання про "порушення кримінальної справи щодо інших посадових осіб органів державної влади та управління (прізвища яких зазначені у зверненні), в діях яких є ознаки злочинів, затримання і взяття їх під варту та притягнення до кримінальної відповідальності".

Читайте також:

БЮТ погрожує Ющенку ще однією позачерговою сесією Ради

У БЮТ визнали, що Янукович переможе Тимошенко

Тимошенко: у Помаранчевій революції ми обрали не тих лідерів

Ющенко: справи Ґонґадзе й Лозінського перетворять на політичне шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: