БЮТ вимагає в заблокованої Ради негайно призначити нових міністрів

Крім того, БЮТ наполягає на внесенні до розгляду парламенту питання про зняття депутатської недоторканності і пільг.

Фракція БЮТ наполягає на голосуванні за кадрові призначення в уряді першим питанням завтрашнього засідання парламенту. Про це в ході засідання погоджувальної ради заявив заступник голови фракції БЮТ у Верховній раді Андрій Кожем'якін.

Він зазначив, що фракція в цілому погоджується з розкладом роботи парламенту на нинішній пленарний тиждень. Він також додав, що БЮТ наполягає на внесенні до розгляду парламенту питання про зняття депутатської недоторканності і пільг.

"Якщо фракція Партії регіонів дасть можливість нам працювати, то ми хотіли би, щоб першим питанням були кадрові призначення в уряді. Тому що це не потребує додаткових обговорень, це питання може ставитись позачерговим", - заявив Кожем'якін.

Також, за його словами, фракція наполягає на внесенні до порядку денного на поточний пленарний тиждень законопроектів про скасування депутатської недоторканності та пільг.

Разом з тим БЮТ в цілому погоджується з порядком денним, оскільки туди вже внесені антикризові законопроекти та проекти щодо підтримання органів місцевого самоврядування.

У свою чергу спікер Верховної ради Володимир Литвин зазначив, що на розгляд ВР винесено близько 120 питань, які були сформовані на минулий пленарний тиждень, проте через блокування парламентської трибуни так і не були розглянуті.

Раніше питання призначення нових членів уряду неодноразово переносилося. Кабінет міністрів пропонував призначити Михайла Згуровського і Юрія Любоненка на посади віце-прем'єр-міністрів України, Федора Ярошенка - на посаду міністра фінансів, Таріела Васадзе - на посаду міністра транспорту і зв'язку, Віктора Шемчука - на посаду міністра юстиції, Олександра Клименка - на посаду голови Мінвуглепрому і Олега Шамшура - на посаду голови МЗС. Крім того, пропонується призначити Володимира Каретка на посаду голови Антимонопольного комітету.

У свою чергу, лідер Партії регіонів Віктор Янукович в черговий раз попередив, що парламент працювати не буде, доки не буде ухвалено закон про підвищення соціальних стандартів.

Ще з кінця минулої сесії Партія регіонів блокує роботу Верховної ради, вимагаючи ухвалити закон про підвищення мінімальних зарплат і пенсій. Водночас коли це питання хотіли поставити на голосування, ПР не захотіли змінити спосіб голосування з електронного на персональний – і знову заблокували трибуну.

Читайте також:

БЮТівець назвав регіонала дурнем у кабінеті Литвина

Янукович закликав "регіоналів" повертатися на барикади в Раді

Тимошенко визнала, що вже набридла народу

Регіонал заплатить 6 тисяч за зламаний мікрофон Литвина

ВідеоБЮТ вимагає призначити нових міністрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: