БЮТ вимагає від Литвина заблокувати картки депутатів-прогульників

Фракція БЮТ вважає, що "кожен депутат, який проголосував за закон, чи інший нормативний акт, який грубо порушує Конституцію, повинен нести персональну відповідальність".

БЮТ вимагає від спікера Володимира Литвина заблокувати картки депутатів, які систематично пропускають засідання Верховної Ради.

Про це йдеться у заяві, яку поширила прес-служба блоку.

"Зусиллями Партії регіонів, спікера, політичних "лузерів" Верховна рада з законодавчого органу держави перетворюється на механізм повної узурпації влади та насадження диктатури одного політичного клану", - зазначили у БЮТ.

"Завдяки маніпуляціям з виборчим законодавством, обманом та фальсифікаціям Віктор Януковича посів президентський пост. Зараз, такими ж методами формується коаліція в парламенті, і таким самим буде новий уряд", - йдеться у заяві.

"Тому ні у кого не виникає сумнівів: новостворена коаліція буде антиконституційною, і складатися вона буде із зрадників та політичних заробітчан", - вважають у блоці.

"Бо ті особи, які вже сьогодні голосують за відверто антиконституційні закони, завтра будуть у коаліції поза законом. Зараз вони не представляють нікого, самі по собі – вони лише гарматне м'ясо, "витратний матеріал", який потрібен їм лише на один день", - наголосила прес-служба.

У заяві підкреслюється, що "з’явилися новоспечені "рятівники", за окремими винятками, більшості з них соромно приходити до сесійної зали".

"Однак їх цілком влаштовує статус "тушки", яка тихо сидить на запічку і тішиться подачками та обіцянками, в той час, коли у сесійній залі голосують її карткою", - зазначили в блоці.

Фракція БЮТ вважає, що "кожен депутат, який проголосував за закон, чи інший нормативний акт, який грубо порушує Конституцію, повинен нести персональну відповідальність".

"Фракція звертається до Литвина з вимогою заблокувати картки тих народних депутатів, які систематично пропускають пленарні засідання Верховної ради, а цими картками голосують невідомі особи намагаючись здійснити державний переворот", - йдеться у заяві.

Читайте також:

Литвин заборонив депутатам-прогульникам голосувати проти Тимошенко

Яценюк хоче відбирати картки депутатів

Рейтинг злісних прогульників ВР очолили регіонали

Найбільшими депутатами-"ледарями" стали Ахметов та Жванія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: