БЮТ вимагає від Ради розслідувати "газову розправу" Стокгольмського суду

1 липня, як очікується, Верховна рада голосуватиме за питання щодо створення слідчої комісії з питання боргу "Нафтогазу" перед RosUkrEnergo.

Блок Юлії Тимошенко вимагає створити тимчасову слідчу комісію Верховної ради для розслідування результатів рішення Стокгольмського арбітражу, який зобов'язав "Нафтогаз України" повернути компанії RosUkrEnergo 12,1 млрд. куб. метрів газу, а також близько 200 мільйонів доларів.

"Давайте поставимо крапки у цьому питанні, оскільки те, що сьогодні відбувається, не входить в цивілізовані рамки. Ми просимо на цьому тижні підтримати створення ТСК і поставити крапки над "і" за рахунок парламентського контролю. Це політична розправа", – заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко на погоджувальній раді в понеділок.

Зі свого боку, спікер Володимир Литвин зазначив: "Якщо є ініціатива, то я прошу голів фракцій надати представників до комісії. 30 червня провести засідання, а 1 липня проголосувати за це питання".

Нагадаємо, 8 червня Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма зобов'язав "Нафтогаз" повернути RosUkrEnergo 11 млрд. куб. м природного газу й надати додатковий обсяг газу в розмірі 1,1 млрд. куб. метрів як компенсацію за порушення умов контракту.

Читайте також:

Янукович не дасть жодної копійки за газ RosUkrEnergo

Турчинов: рішення Стокгольмського суду по газу "РосУкрЕнерго" гра в піддавки

Регіони хочуть вибити з БЮТ гроші для Фірташа

"Нафтогаз України" не віддасть Фірташу відсуджений газ

ВідеоБЮТ вимагає від Ради розслідувати "газову розправу" Стокгольмського суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: