БЮТ вимагає від Януковича негайно звільнити Луценка

Партія звернулася до президента з вимогою щодо Луценка, бо "Янукович фактично визнав, що так звані правоохоронні органи всі свої дії узгоджують саме з ним".

Блок Юлії Тимошенко та партія "Батьківщина" висловлюють повну солідарність з Юрієм Луценком та вимагають від президента Віктора Януковича негайного звільнення затриманого політика.Про це йдеться у заяві БЮТ.

"Немає щонайменших сумнівів в тому, що переслідування колишнього міністра внутрішніх справ носить суто політичний характер. Минулої п'ятниці в ефірі трьох національних телеканалів Янукович фактично визнав, що так звані правоохоронні органи всі свої дії узгоджують саме з ним, Януковичем, і саме Янукович є замовником та режесером переслідування опозиції", - наголошується у заяві.

"Влада, яка до народу відверто ставиться лише як до будівельного сміття в процесі побудови "нової України" для Януковича та його Сім'ї, хоче прибрати з дороги всіх, хто стає на заваді її фальшивим реформам. Розмовами ж про "реформи" прикривається багатомільярдне пограбування держави кланом, який розглядає нашу Вітчизну як країну, яка програла їм війну та обкладена контрибуціями та репараціями", - переконані автори заяви.

"Провину" Луценка, на думку Януковича, поглиблює те, що в боротьбі за Україну колишній міністр став пліч-о-пліч з Юлією Тимошенко – тією, кого Янукович розглядає у якості головної перешкоди до його псевдореформаторських експериментів над народом", - підкреслюють в БЮТ.

"Янукович за десять місяців перебування при владі збагатився сам та збагатив своє кримінально-олігархічне оточення. Дійшло вже навіть до фактичної приватизації Національного банку. Але попри абсолютну владу, Янукович продемонстрував повну неспроможність керувати країною в інтересах простих людей, цілковите небажання вирішувати їхні проблеми", - наголошується в заяві.

"Януковичу не вдасться залякати опозицію. Все, що нас не вб'є, зробить лише сильнішими. Немає тієї сили, яка б зламала опозицію. Ми усвідомлюємо свій обов'язок захищати державу та людей", - заявили в БЮТ.

Читайте також:

Генпрокуратура затримала Луценка

Луценка доставили до СІЗО СБУ

Генпрокуратура збільшила суму зловживань Луценка в 9 разів

«БЮТ-Батьківщина» вимагає від Януковича негайно звільнити Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: