БЮТ вимагає заарештувати Кислинського за фальшивий диплом

БЮТ звернувся до генпрокурора з вимогою порушити кримінальну справу за фактом підробки документів заступником голови СБУ.

Фракція БЮТ вимагає від генерального прокурора Олександра Медведька порушити кримінальну справу та узяти під варту заступника голови Служби безпеки Андрія Кислинського за використання ним підробленого диплому про вищу освіту.

Про це заявив народний депутат від Блоку Тимошенко Андрій Портнов. "Ми вимагаємо від генерального прокурора порушити кримінальну справу проти Кислинського й узяти його під арешт. Крім того, ми вимагаємо, щоб були вжиті всі необхідні заходи для того, щоб він не зміг залишити територію України", - наголосив він.

За словами  Портнова, те, що Кислинський використовував підроблений диплом, є "цинічним і ганебним для держави злочином".

"Те, що людина, яка обіймала важливу державну посаду й у Секретаріаті президента, й у СБУ, й була допущена до державної таємниці, працювала з підробленим дипломом про вищу освіту – це дуже серйозний злочин, і Кислинський повинен бути покараний і покараний показово", - переконаний політик.

Склад злочину Кислинського, на думку Портнова, полягає не тільки у "службовій фальсифікації", але й у "розкраданні державних коштів".

"Відповідно до законодавства, співробітник центрального апарату держбезпеки повинен мати вищу освіту. Це означає, що за підробленим дипломом він незаконно отримував зарплату, що є ще й розкраданням в особливо великих розмірах", - зазначив БЮТівець.

Він додав, що БЮТ, у разі порушення кримінальної справи, уважно спостерігатиме за ходом її розслідування.

Нагадаємо, міністр освіти та науки Іван Вакарчук у понеділок, 12 жовтня, заявив, що комісія Міносвіти, яка перевіряла дійсність диплома Кислинського, встановила, що у Київському національному університеті імені Шевченка в названий ним період із 1994 до 2000 року він не навчався. Крім того, пред'явлений заступником голови СБУ диплом не відповідає зразкам документів, що видавалися університетом.

У свою чергу, Кислинський звинуватив Вакарчука у заангажованості та із посиланням не неофіційні джерела в Міносвіти зазначив, що має офіційно зареєстрований диплом.

Про те що в Кислинського немає вищої освіти, зате є фіктивний диплом про неї, ще у вересні сказав міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Журналісти відвідали Київський національний університет із метою провести розслідування - жоден з викладачів і можливих однокурсників не зміг пригадати студента Кислинського. Сам Кислинський відмовився згадувати свої студентські роки.

При цьому в архіві Національного університету ім. Тараса Шевченка, де нібито вчився Кислинський, відповіли, що такого студента у них не було.

Читайте також:

Кислинський вже сам не знає, чи є в нього диплом

Міносвіти підтвердило, що Кислинський має фальшивий диплом

"Бездипломний" Кислинський в СБУ відповідає за освіту

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: