БЮТ вирішив блокувати Раду

Віце-спікер Микола Томенко розкритикував однопартійців за намагання зірвати роботу Ради

Фракція БЮТ прийняла рішення блокувати засідання Верховної ради у вівторок. Про це повідомив віце-спікер Микола Томенко.

За словами віце-спікера, "він голосував проти цього рішення". "В парламенті бажано працювати головою, а не кулаками", - наголосив віце-спікер. На його думку, у Верховній раді можливі бійки, "але лише інтелектуальні, - за законопроекти в інтересах народу".

"Я переконаний, що парламент може існувати лише за умови, коли влада викине зі свого лексикону слова "так звана опозиція", а опозиція матиме обґрунтовану альтернативу стосовно всіх рішень та ініціатив влади", - підкреслив Томенко.

"Хто виявиться правим в цій боротьбі може розсудити лише українське суспільство під час виборів. Інші варіанти співіснування влади та опозиції є і не продуктивними, і не правильними", - сказав віце-спікер.

Нагадаємо, перед початком ранкового засідання ПР заблокувала трибуну. Володимир Литвин розкритикував депутатів парламенту за нереалізацію досягнутих 6 вересня домовленостей про роботу Ради у вівторок, а також висловив сподівання, що трибуна парламенту буде розблокована після того, як закінчиться мітинг опозиції.

Читайте також:

Міліція не пускала в Раду бютівця з плакатами

Декілька тисяч прихильників ПР перекрили підходи до Ради

БЮТ пригрозив "регіоналам" заблокувати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: