БЮТ виявив порушення на тисячі виборчих дільниць

БЮТ починає оскарження результатів виборів на 1000 дільницях.

Фракція БЮТ проводить активний процес підготовки документів, заяв та позовів до судів з метою оскарження результатів президентських виборів.

Про це 9 лютого повідомив народний депутат від фракції БЮТ Андрій Шкіль. "Головне завдання, яке ми зараз перед собою ставимо, - забезпечення фактажу про те, що ми і так знаємо - про фальсифікації", - сказав депутат.

За його словами, одним з пунктів позову буде голосування виборців вдома, оскільки таких в Україні виявилося понад один мільйон. Крім того, додав Шкіль, виявлений великий відсоток зіпсованих бюлетенів - такого показника, за словами бютівця, не було навіть під час виборів президента в 2004 році.

"У нас під питанням якість та чесність голосування, і ми в межах чинного законодавства забезпечимо позовами саме факти, що призвели до фальсифікації", - сказав політик.

Більше того, він відзначив, що, за попередніми даними, вже більш ніж на тисячі дільницях виявлені порушення і вже йде підготовка позовів до судів щодо голосування на цих дільницях. "Під питанням якість і чесність голосування на фактично більше 1000 дільницях, і це тільки попередня інформація", - відзначив Шкіль.

Нагадаємо, у Комітеті виборців України сумніваються, що Юлії Тимошенко вдасться здобути перемогу на виборах через оскарження результатів на окремих дільницях, заявив голова КВУ Олександр Черненко.

"За нашими оцінками, перспективи оскарження результатів виборів можливі на 10-20 дільницях. Для того, щоб зрівняти результат, штабу Тимошенко необхідно оскаржити вибори більш як на півтисячі дільниць. На мою думку, це нереально", - заявив Черненко.

Він не виключив, що Тимошенко може закликати своїх прихильників до акцій протесту, але це не буде другий Майдан.

Читайте також:

Для перемоги Тимошенко треба оскаржити вибори більше, ніж на 500 дільницях

БЮТ оскаржить в судах результати виборів

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: