БЮТ: влада не пускає людей в Київ на акції

В БЮТ заявляють, що ДАЇ з розпорядження влади не пускає автобуси з інших рагіонів до Києва на святкування Дня соборності України.

Влада перешкоджає людям потрапити у Київ на святкування Дня cоборності України.

Автобуси зі Львова, Одеси та Дніпропетровської області, які прямували до столиці, працівники ДАІ не випускали за межі областей.

Про це повідомив народний депутат фракції "БЮТ-Батьківщина" Віктор Олійник.

За його словами, у Львові перевізники, з якими заздалегідь були укладені договори щодо перевезення людей до Києва на святкування Дня соборності, напередодні виїзду відмовилися їхати, посилаючись на тиск з боку влади. А автобус, який вночі виїхав з путівкою на Київ, працівники міліції розвернули назад до Львова.

Також він повідомив, що в Одесі вночі один мікроавтобус, протримавши більше 3-х годин на КП "Одеса", повернули назад, мотивуючи це тим, що не затверджені списки людей, які братимуть участь в акціях у Києві.

Крім того, десять мікроавтобусів, які вночі виїхали із Запоріжжя, були зупинені працівниками ДПС на території Дніпропетровської області.

Нагадаємо, День Соборності України відзначають в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося на Софійській площі Києва 22 січня 1919 року. Свято відзначається щороку з 1999 року.

У січні 1990 року в річницю об'єднання УНР і ЗУНР між Києвом і Львовом вишикувався живий ланцюг, в акції взяли участь близько мільйона українців.

Читайте також:

Україна відзначає День Соборності: опозиція об’єднується

22 січня у центр Києва вийдуть більше 10 тисяч людей

Міліція визнала, що кровопролиття 22 січня не очікується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: