БЮТ: влада відбирає у ветеранів доплати до Дня Перемоги

Як розповіли в "Батьківщині", влада вирішила, що заплатила волинським ветеранам на 200-300 грн більше, і тепер вимагає повернути переплачені гроші.

Влада на Волині почала відбирати у ветеранів доплати, які їм з помпою роздавали з нагоди святкування Дня Перемоги 9-го травня, заявляє партія "Батьківщина".

Як повідомляє прес-служба партії з посиланням на ЗМІ, влада вирішила, що заплатила волинським ветеранам на 200-300 грн більше. "Тепер чиновники тероризують ветеранів, вимагаючи повернути переплачені гроші", - зазначили у "Батьківщині".

"Ця ситуація є демонстрацією подвійних стандартів щодо тих, хто пройшов усі тяготи тієї страшної війни", - йдеться у заяві.

"Можливо також, що таким цинічним способом влада карає ветеранів Волинської області за те, що вони не виконали припис Януковича і не вивісили червоні прапори", - йдеться у заяві партії.

У "Батьківщині" вважають, що влада "влаштувала піар-ігрища на червоних прапорах, а тепер займається ганебним здирництвом невеликих доплат ветеранам війни".

Читайте також:

Львів готується до повторення подій 9 травня

Під час святкування Дня Перемоги пенсіонера вбили баяном

У Тернополі заарештували свободівця за паплюження червоного прапора

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: