БЮТ все ще просить ПР створити "ширку"

За словами лідера фракції БЮТ, якщо коаліція з ПР не буде створена, то "програє вся Україна".

Голова фракції БЮТ Іван Кириленко стверджує, що БЮТ не полишає надії на створення широкої коаліції і продовжує переговори з цього приводу. Про це він заявив сьогодні, 9 червня, на брифінгу в Києві.

"Їх (переговори) не зупиняли з жовтня. Про це наш лідер сказала. Ми не полишаємо надії і не будемо зупиняти (переговори). Обов’язково треба продовжувати", - сказав Кириленко.

При цьому він додав: "Ми за об’єднання зусиль, за створення широкого об’єднання зусиль. Ми не покидаємо надії, будемо боротися за те, щоб відбулося єднання політичних сил".

За словами Кириленка, таке об’єднання потрібне не тільки для внесення змін до Конституції, але для прийняття законів, яких потребує Україна.

Водночас він зауважив: "Звичайно, на сьогодні це питання є надзвичайно проблематичним, щоб ми мали стабільну більшість". За його словами, від того, що така більшість не з’явилася, втратила лише Україна, а не якась окрема політична сила.

Нагадаємо, 6 червня після відвідування Києво-Печерської Лаври лідер ПР Віктор Янукович заявив, що президент України має бути обраний всенародно, а досвід переговорів з БЮТ про створення широкої коаліції буде використано після президентських виборів.

У свою чергу, Юлія Тимошенко заявила, що Янукович одноосібно "поставив крапку" у переговорах про створення "широкої коаліції" і повідомила, що йде у президенти.

Читайте також:

Тимошенко: Пропало все

"Ширки" не буде. Тимошенко йде у президенти

Тимошенко заперечує, що планувала обирати президента в Раді

Янукович вирішив: обирати президента буде народ

ВідеоКириленко про переговори з ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: