БЮТ вважає "порожніми" натяки Хорошковського щодо штурму Кабміну

У БЮТ нагадують, що Хорошковський не командує "Альфою", не командує СБУ, а також не веде слідство у справі "Нафтогазу".

Депутат від БЮТ Святослав Олійник назвав абсурдом заяви першого заступника голови СБУ Валерія Хорошковского.

"Заяви заступника глави СБУ Хорошковського про те, що "Альфа" прийде в Кабмін, виглядають так само абсурдно, якщо б один із заступників міністра внутрішніх справ заявив, що "Беркут" приїде захоплювати секретаріат президента", - сказав він.

За словами депутата, Хорошковський не командує "Альфою", так, як він і не командує СБУ, а також не веде слідство у справі "Нафтогазу".

"Заява Хорошковського порожня, а ця набріолінена людина разом з Ющенко і Балогою входить у купку гекачепістів, які протиставляють себе державі. А коли люди протиставляють себе державі, вони, безумовно приречені на крах", - заявив Олійник.

Він також нагадав, що відповідно до тексту присяги президента, він зобов'язаний піклуватися про інтереси України, а не Швейцарії.

"Коли держава знаходиться в суперечці, а президент у цій суперечці стає на сторону іноземної швейцарської компанії - це пряме порушення присяги, така позиція суперечить статусу президента і свідчить про втрату їм орієнтації" - резюмував Олійник.

Нагадаємо, заступник голови СБУ Валерій Хорошковський, коментуючи недавні події в "Нафтогазі України" щодо спроби виїмки документів спецпідрозділами СБУ, зазначив, що за даними його структури, низка документів, що стосуються спірних 11 млрд. кубометрів газу, знаходяться в  першого віце-прем’єра Олександра Турчинова.

У зв’язку з цим він не виключив, що "спецпідрозділи "Альфа" можуть з’явитися в кабінеті" віце-прем’єра.

Читайте також:

Хорошковський попередив, що "Альфа" може піти на штурм Кабміну

Хорошковський пояснив, що СБУ потрібно в "Нафтогазі"

RosUkrEnergo: Тимошенко привласнила газ за фальшивими документами

Що шукали у "Нафтогазі"?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: