БЮТ вважає Ющенка "кульгавою качкою"

Керівництво БЮТ пояснило своїм депутатам, що час Віктора Ющенка пройшов і сприймати його всерйоз більше не варто.

Депутатам Блоку Юлії Тимошенко були дані письмові рекомендації щодо обґрунтування законності призначення президентських виборів на 25 жовтня.

Документ називається "Коментар щодо рішення Верховної ради оголосити вибори президента 25 жовтня", повідомляє газета "Комерсант-Україна".

Судячи з вихідних даних, він був підготовлений блоком інформації, аналітики, PR і медійних комунікацій партії "Батьківщина", яким, за інформацією видання, керує заступник голови фракції БЮТ Олександр Абдулін.

Починаються рекомендації "принциповими і надважливими" тезами:

"Призначення виборів президента на 25 жовтня варто однозначно трактувати як призначення планових, чергових, законних виборів; категорично заперечувати трактування виборів 25 жовтня як позачергових, ще раз – це планові, чергові вибори, призначені Верховною радою у повній відповідності з Конституцією, а дострокових виборів під час кризи БЮТ не підтримує", - йдеться в документі.

Далі пояснюється, що результат голосування 1 квітня, коли за постанову про призначення виборів на 25 жовтня проголосував 401 депутат, є консенсусом усіх політичних сил.

"І саме тому будь-який опір президента цьому рішенню позбавлений усякого змісту і перспектив", - зазначається в рекомендаціях.

При наданні коментарів народним депутатам радять акцентувати увага на тому, що "навіть Конституційний суд", до якого президент Віктор Ющенко має намір звернутися з поданням щодо законності дати виборів, "очевидно, врахує наявність такого консенсусу".

В останній частині документа пояснюється, як депутати повинні характеризувати особисто главу держави.

"Час президента Ющенка минув. Від сьогодні він стане "кульгавою качкою", самопочуття якої день до дня буде тільки погіршуватися. Парламент... оперативно висловив своє ставлення до його вчорашніх (31 березня) конституційних ініціатив, продемонструвавши, що вже ніхто всерйоз їх розглядати не буде – тепер ідеї Ющенка стали надбанням історії", - говориться в документі.

Утім, перший заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова й інформації Андрій Шевченко (БЮТ) сказав щодо рекомендацій: "Я нічого подібного не отримував, не бачив і не знаю".

При цьому він додав, що йому важко уявити, щоб "за підписом людини з центрального апарату поширювалися якісь образливі слова про президента".

Читайте також:

Ющенко: росіян "обробляють", щоб вони вважали Україну ворогом

Ющенко не збирається розпускати Раду. Поки що

Президент просить змінити Конституцію "чесно і гідно"

"Регіони" відхрещуються від змови з Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: