БЮТ взявся за армію всерйоз

Бютівці вирішили не гаяти часу з реалізацією однієї з найбільш суперечливих своїх передвиборних обіцянок і оформили її у вигляді законопроекту.

Народні депутати від БЮТ зареєстрували в парламенті проект Закону про внесення змін до Закону України ”Про військовий обов`язок і військову службу (щодо скасування строкової військової служби та переходу на військову службу за контрактом).

Осінній призов
УНІАН
БЮТ намагається зробити все, щоб осінній призов 2007 року став останнім
Як зазначено на офіційному сайті Верховної ради, ініціаторами проекту закону є Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов та Андрій Портнов.

У пояснювальній записці автори законопроекту зазначають, що на їхню думку, скасувати строкову військову службу та перейти на військову службу за контрактом можна вже з 1 січня 2008 року.

Цілями і завданнями прийняття цього закону названа побудова в Україні боєздатної професійної армії.

Зокрема, проектом пропонується внести зміни до Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, згідно з якими:

- скасувати строкову військову службу;

- встановити, що призов на військову службу може здійснюватися лише в особливий період (відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» особливий період настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій).

Автори законопроекту зазначають, що у випадку набуття цим законом чинності з 1 січня 2008 року, для утримання контрактників необхідно 4 млрд. 470 млн. 252 тис. грн.

При цьому автори законопроекту зазначають, що на утримання особового складу Збройних Сил України у Законі України про Держбюджет на 2007 рік передбачено 5 млрд. 108 млн. 845,2 тис. грн. “Таким чином, прийняття цього проекту не призведе до збільшення видатків з Держбюджету”, - підкреслюється у пояснювальній записці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: