БЮТ: Янукович масово госпіталізує киян для фальсифікації виборів

БЮТ заявив про новий план фальсифікацій результатів виборів у Києві, який начебто вигадала Партія регіонів.

Партія регіонів готує масові фальсифікації на виборах у Києві на користь свого кандидата у президенти Віктора Януковича. Про це заявив народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко Андрій Павловський.

Політик, посилаючись на інформацію, отриману від працівників низки медичних закладів Києва, заявив, що у столичних лікарнях та госпіталях планується за 4-5 діб до дня голосування масова "госпіталізація" виборців Януковича для того, щоб вони мали можливість двічі проголосувати за свого кандидата".

"Для цього осіб, лояльних до Януковича, будуть "класти" до стаціонару, збільшуючи кількість виборців на закритих дільницях у Києві. Вщент переповнені лікарні, госпіталі та тубдиспансери мають дати не менше ніж 50% за лідера Партії регіонів", - сказав Павловський.

Депутат також висловив припущення, що "регіонали" таким чином намагатимуться отримати подвійний результат на виборах. "Після спецдільниці виборець зможе проголосувати ще й на своїй виборчій дільниці, а це є грубим порушенням виборчого законодавства", - сказав він.

Павловський, крім того, стверджує, що керівництво Головного управління охорони здоров'я Києва чинить тиск на керівників лікувальних установ міста, на базі яких розташовані спеціальні виборчі дільниці, з тим, щоб вони провели масову госпіталізацію та забезпечили необхідний відсоток голосів.

Депутат зазначив, що наразі ним готуються звернення до правоохоронних органів з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення фальшування на виборчих дільницях закритого типу.

"Також я наполягатиму на винесенні попередження першому заступнику голови КМДА Кільчицькій та начальнику Головного управління охорони здоров'я Києва Качуровій за тиск на керівний склад медперсоналу та погрози "зняти з посад неслухняних" заввіділень", - сказав Павловський.

У свою чергу інший БЮТівець Андрій Шкіль назвав заяви Партії регіонів про начебто підготовку "антидемократичними силами" "актів вандалізму" на заході країни передвиборчою технологією, спрямованою на зниження явки виборців у другому турі виборів президента.

Нагадаємо, перед цим ПР звинуватила опонентів у підготовці актів вандалізму, а саме паплюження пам'ятників націонал-патріотам у Західній Україні.

Читайте також:

"Регіонали" заявляють, що БЮТ готує провокації на Західній Україні

В Україні поновилась виборча кампанія

Офіційні результати першого туру виборів: Янукович - 35,32%, Тимошенко - 25,05%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: