БЮТ: Янукович розправився з Луценком, щоб контролювати міліцію

Блок Тимошенко прокоментував рішення парламенту звільнити міністра внутрішніх справ і категорично засудив дії партії Віктора Януковича.

Відставка Юрія Луценка з посади голови МВС - це "політична розправа" команди Віктора Януковича над ним, яка має на меті взяти міліцію під своє управління і вплинути на вибори.

Про це заявила парламентська фракція БЮТ. "Питання про відставку міністра внутрішніх справ, яке сьогодні ініціювала Партія регіонів, не має нічого спільного з професійною діяльністю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та діяльністю правоохоронних органів", - йдеться у заяві.

"Сьогоднішній фарс, який розіграла Партія регіонів у парламенті - це акт політичної розправи над невигідним для них міністром. Сьогодні немає жодних законних причин говорити про протиправну діяльність міністра, чи його відомства", - також наголосили у блоці.

За словами бютівців, усі претензії, висунуті на адресу Луценка представниками ПР, - "це цинічна брехня і істерика, викликана тим, що міліція сьогодні, чи не вперше за історію нашої молодої держави, чітко виконує свої обов'язки..., стоїть на захисті закону, а не інтересів політиків, чи забаганок однієї політичної сили".

"Напередодні другого туру виборів Янукович та його представники усвідомлюють, що на чесних виборах їм не отримати перемогу. Тому всю надію вони покладають на адміністративний ресурс, масові, фальсифікації та порушення виборчого законодавства", - заявили прихильники Юлії Тимошенко.

"Доведені до відчаю регіонали роблять спроби силових захоплень державних підприємств, судів, окуповують площі Києва. Кількість найманих симпатиків, які сьогодні звозить до Києва Партія регіонів, є прямо пропорційною до падіння їхньої віри у перемогу свого лідера", - стверджують бютівці.

Тому, на їхнє переконання, "оточення Януковича зробило все, що усунути міністра, який стоїть на захисті законності, дотримання правопорядку".

"Для Партії регіонів є життєво важливим, щоб напередодні другого туру відправити у відставку керівництво Міністерства внутрішніх справ, щоб дезорієнтувати та дестабілізувати роботу правоохоронців", - заявляє БЮТ.

"Вони сподіваються, що міліція перейде в управління штабу Януковича, так, як це було у 2004 році, коли правоохоронні органи закривали очі на масові порушення і використовувалась для того, щоб не допустити людей до Києва для участі в акціях непокори", - також переконані у блоці.

БЮТ, крім того, наголосив, що під час першого туру президентських виборів міліція діяла професійно та у повній відповідності до закону, не втручалась у виборчий процес, але зупинила "чисельні спроби представників Януковича застосовувати масові порушення".

"Відставка Луценка - це спланована акція Партії Регіонів, яка має на меті дестабілізувати ситуацію в суспільстві, створити умови для масових порушень під час другого туру виборів президента та організації масових безпорядків у місті Києві після програшу Януковича на виборах президента", - додали у БЮТ.

Нагадаємо, 28 січня Верховна рада на позачерговій сесії проголосувала за звільнення Луценка з посади міністра внутрішніх справ. Міністра звинуватили у "систематичних порушеннях чинного законодавства України про вибори, неодноразовими спробами втручання у перебіг виборчого процесу". Питання про відставку ініціювала ПР.

У свою чергу, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зібрала позачергове засідання уряду, на якому має намір призначити Луценка першим заступником міністра внутрішніх справ.

Таким чином, Луценко фактично може залишитися на чолі міністерства.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що призначить Луценка першим заступником глави МВС

Після відставки Луценка Тимошенко терміново скликала уряд

Рада відправила Луценка у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: