БЮТ: Янукович розтоптав сподівання мільйонів українців на краще життя

У БЮТ ствреджують, що за два місяці при владі Янукович не виконав жодної передвиборчої обіцянки щодо боротьби з бідністю.

Іван Кириленко
Голова фракції БЮТ Іван Кириленко
Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Верховній раді звинуватила президента Віктора Януковича в обмані виборців під час президентської виборчої кампанії. Про це 15 квітня з парламентської трибуни заявив голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

Він зазначив, що "завдяки солодкій брехні, яка лунала з кожного телеканалу протягом усієї президентської виборчої кампанії, порожнім обіцянкам про збільшення зарплат, підвищення пенсій, захмарне збільшення допомоги молодим матерям – Віктор Янукович отримав сумнівну перемогу на президентських виборах".

Кириленко нагадав, що Янукович клятвенно заприсягався виконати всі обіцянки про підняття рівня життя українських громадян через 2 тижні після його обрання.

"Пройшло вже більше двох місяців, але жодного законопроекту, жодного указу президента чи постанови уряду Азарова про підняття зарплат, пенсій, стипендій, соціальної допомоги, мільйони українських громадян так і не дочекалась", - цитує Кириленка прес-служба БЮТ.

За його словами, фракцією БЮТ і тіньовим урядом були розроблені законопроекти про підвищення соціальних виплат малозабезпеченим громадянам, допомоги сім’ям з новонародженими дітьми, які в абсолютній точності віддзеркалювали усі обіцянки кандидата у президенти Віктора Януковича.

"Однак жоден член новоствореної більшості у Верховній раді не проголосував за ці законопроекти", - обурився Кириленко, додавши, що "надії і сподівання на краще життя мільйонів українців, які повірили Януковичу, були цинічно і зухвало розтоптані".

"Їх ошукано, використано, зганьблено, бо вони повірили солодкій передвиборчій брехні і пропагандистському фарсу, який майстерно розігрувала Партія регіонів протягом усієї президентської кампанії", - сказав він.

Під час виступу Кириленка депутати від БЮТ вийшли до трибуни Ради, тримаючи плакати з написами: "Янукович, де підвищення зарплат?", "Янукович, де підвищення пенсій?", "Янукович, де соціальний бюджет?".

Нагадаємо, Верховна рада 14 квітня відмовилася ввести надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям на рівні прожиткового мінімуму. Хоча автором документу виступив депутат від Партії регіонів Михайло Папієв, його не підтримав жоден депутат-регіонал і законопроект провалився.

Читайте також:

Партія регіонів вдруге провалила власний закон про підтримку бідних

Рада підтримала урядову програму розвитку України на 2010 рік

Кабмін обіцяє новий бюджет до 1 травня

Тимошенко готується до реваншу над Януковичем

ВідеоБЮТ: Янукович розтоптав сподівання українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: