БЮТ: Янукович збільшить робочий тиждень з 40 до 48 годин

БЮТ стверджує, що Партія регіонів готується внести зміни у Трудовий кодекс, які значно обмежать права працівників.

Партія регіонів пропонує збільшити тривалість робочого тижня з 40 до 48 годин. Про це заявив народний депутат від БЮТ, член парламентського комітету з питань соціальної політики та праці Олександр Сочка.

За його словами, 18 листопада на засіданні комітету з питань соціальної політики та праці представники Партії регіонів підтримали проект нового Трудового кодексу, який значно звужує права найманих працівників. "У статті 143 проекту нового Трудового кодексу зазначається, що максимальний робочий час протягом тижня збільшується до 48 годин. В той час як у діючому Кодексі законів про працю, стаття 50, тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Це пряме порушення статті 22 Конституції України", - сказав він.

"Йдеться про те, що при п'ятиденному робочому тижні кожен громадянин тепер повинен буде щодня додатково відпрацьовувати майже дві години. Неважко підрахувати, що тепер, прийшовши на роботу о 9:00, трудовий день закінчуватиметься о 20:00", - пояснив депутат.

Крім того, за інформацією нардепа, у проекті Трудового кодексу передбачена можливість у колективному договорі встановлювати необмежену тривалість робочого часу. "Найбільш парадоксально, що за збільшення тривалості робочого тижня проголосували колишні та чинний лідери профспілок, екс-міністр праці - депутати-регіонали - Стоян, Хара і Папієв", - сказав Сочка.

Нардеп також повідомив, що члени комітету від демократичної коаліції відмовились від участь у засіданні комітету, на якому розглядався проект Трудового кодексу України, і, відповідно, не брали участь у голосуванні.

Читайте також:

Янукович: директори шахт Донбасу продають душу дияволу

ПР: уряд примушує шахтарів відмовитись від третини зарплати

Партія регіонів: любити Україну – не "мєлочь по карманам тиріть"

Агітаторам ПР наказали прославляти сміливість Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: