БЮТ: Єхануров незаконно працює в Секретаріаті Ющенка

На думку представників Блоку Тимошенко, в своєму віці екс-міністр оборони може бути чиновником тільки з дозволу уряду.

Юрій Єхануров незаконно обіймає посаду першого заступника глави Секретаріату президента, вважає народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко.

За словами політика, як вбачається із відповіді Головдержслужби, яка спільно з Генпрокуратурою розглядала його звернення, Єханурову не було продовжено термін перебування на державній службі. В той же час, за словами Пилипенка у ст. 23 Закону "Про державну службу" чітко визначений граничний вік перебування на ній. Він становить 60 років для чоловіків і 55 років для жінок.

"Єхануров Ю.І. народився 23 серпня 1948 року, тобто на момент призначення на посаду державного службовця - першого заступника глави Секретаріату президента України він досяг граничного віку перебування на державній службі і для його призначення на посаду першого заступника глави Секретаріату потрібно було погодження начальника Головного управління державної служби при Кабінеті міністрів щодо продовження терміну перебування на державній службі", - звернув увагу БЮТівець.

У той же час, за його словами, за відповідним погодженням до Головдержслужби ні Єхануров, ні Секретаріат президента не звертались.

"Призначення Єханурова - це черговий приклад правового нігілізму, яким продовжує "радувати" громадян президент України. Малоймовірно, щоб хтось поніс за це відповідальність, адже у нас звикли карати лише простих громадян, а Секретаріат президента - поза законом", - вважає Пилипенко.

Депутат висловив жаль, що "президент України ще раз показав українцям, що закон діє для всіх, крім нього".

Нагадаємо, 5 червня Верховна рада звільнила Єханурова з посади міністра оборони. Підставою для відставки став звіт Головного контрольно-ревізійного управління про корупцію та зловживання в Міноборони.

Керівництво міністерства, зокрема, звинуватили у придбанні за суттєво завищеними цінами продуктів харчування та паливно-мастильних матеріалів для військовослужбовців, а також у земельних махінаціях.

14 липня президент Віктор Ющенко призначив Єханурова першим заступником глави свого Секретаріату.

Читайте також:

Єхануров програв суд за крісло міністра оборони

Єхануров поскаржився журналістам на низьку зарплату

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Тимошенко і Єхануров публічно посварилися прямо на засіданні уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: