БЮТ: Ющенко дав Бандері звання Героя "з ненависті до Тимошенко"

Володимир Яворівський заявив, що присвоєння Степану Бандері звання Героя України спрямоване на приведення до влади Віктора Януковича.

Народний депутат від фракції БЮТ Володимир Яворівський заявив, що присвоєння президентом Віктором Ющенком звання Героя України Степану Бандері спрямоване на "приведення до влади антиукраїнської команди Віктора Януковича.

Яворівський зазначив, що завдяки Бандері та його руху ожила ідея відновлення державності України, Бандера та УПА посилили національну свідомість українців. Але у свій час бандерівський рух "був спотворений радянською пропагандою".

"Степан Бандера 4 роки провів у фашистських концтаборах. От вам і "зв'язок з фашизмом", який закидала йому комуністична пропаганда", - заявив депутат.

На його думку, присвоєння високої нагороди провіднику Організації українських націоналістів мало статися на початку 2009 року, коли відзначалося 100-річчя з дня народження Бандери.

"Чому це сталося перед другим туром виборів президента, саме тоді, коли Ющенко вибув із боротьби, програвши вибори? Очевидно, що указ про присвоєння звання Героя України Степану Бандері – не з любові до провідника ОУН, а з ненависті до Юлії Тимошенко" – висловив думку Яворівський.

"Звання Героя України у нас спотворене і знецінене, від нього відмовилася геніальна українська поетеса Ліна Костенко. Але його має газовий барон – "регіонал" Юрій Бойко. Ющенко використав ім'я українського патріота для приведення до влади антиукраїнської команди Віктора Януковича", - сказав Яворівський.

Нагадаємо, 22 січня Віктор Ющенко заявив про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

Це рішення викликало неоднозначну реакцію, в тому числі і за кордоном. У Партії регіонів заявили, що такий крок веде "до ще більшого розколу країни".

Читайте також:

В донецькому суді оскаржили присвоєння Бандері звання Героя

У Севастополі депутат райради спалив паспорт через присвоєння Героя Бандері

Партія регіонів: звання Героя для Бандери розколює Україну

В Росії надання Бандері звання Героя назвали ганьбою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: