БЮТ: Ющенко – технічний кандидат Януковича

У Тимошенко діючого президента назвали технічним кандидатом Януковича.

Блок Юлії Тимошенко заявляє, що президент Віктор Ющенко на цих виборах виступає у ролі технічного кандидата у Віктора Януковича.

"Безпрецедентно агресивні висловлювання Віктора Ющенка стосовно Юлії Тимошенко зайвий раз засвідчують, що Віктор Андрійович старанно та послідовно виступає у ролі технічного кандидата у президенти, який діє на користь Віктора Януковича", - йдеться у заяві БЮТ.

На думку БЮТівців, "узгоджена технологія двох Вікторів очевидна".

"Передвиборчий союз Ющенка та Януковича став закономірним результатом їхньої тривалої співпраці. Лише незалежні від Ющенка обставини примушували його періодично діяти у форматі єдиної демократичної команди. Вона функціонувала не завдяки, а всупереч політичній волі президента", - сказано у заяві.

БЮТ також просить ЗМІ "та всіх співгромадян всі висловлювання Ющенка на адресу Тимошенко розглядати, роблячи поправку на активну участь Віктора Андрійовича у президентські кампанії Віктора Федоровича".

"Саме Віктор Янукович є суперником Юлії Тимошенко на президентських виборах, і вона як кандидат в президенти не збирається відволікатися на дискусію з його технічними кандидатами", - йдеться у заяві.

Читайте також:

Тимошенко викличе Януковича на дебати

"Наша Україна" не підтримуватиме нікого у випадку поразки Ющенка

Ющенко: БЮТ та ПР об'єднаються після виборів у "кремлівську більшість"

Тимошенко: Януковича близько біля влади не буде 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: