БЮТ заблокував трибуну Ради

Опозиціонери вимагають від ВР таки заборонити підвищення комунальних тарифів і пенсійного віку для жінок.

Фракція "БЮТ - Батьківщина" заблокувала трибуну Верховної ради.

Депутати-опозиціонери наполягають на позачерговому розгляді законопроектів щодо встановлення мораторію на підвищення пенсійного віку для жінок, щодо запровадження податкових канікул для малого бізнесу і мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів.

Парламент на засіданні 8 вересня відмовився розглянути ці питання в першочерговому порядку, але вони є в порядку денному, крім постанови, що стосується мораторію на підвищення цін на газ та житлово-комунальні послуги для населення.

В той же час парламент підтримав рішення щодо продовження сьогоднішнього засідання до того часу, доки не будуть розглянуті всі законопроекти порядку денного.

За дане рішення проголосували 232 із 431 народного депутата, зареєстрованого у сесійній залі.

Представники БЮТ, у свою чергу, пообіцяли добитися позитивного голосування по законопроектах, що стосуються мораторію на зростання комунальних тарифів, і до цього, ймовірно, будуть блокувати роботу Ради.

Нагадаємо, у вівторок, 7 вересня, ВР відхилила законопроекти, що стосувалися мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів і цін на продукти та товари першої необхідності.

У середу у ВР мають розглядатися законопроекти, запропоновані опозицією.

Читайте також:

Депутати підтримали підвищення цін і тарифів ЖКГ

Турчинов прибув на допит до СБУ

Фракція Тимошенко в Раді отримала нову назву

ВідеоБЮТ заблокував трибуну Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: