БЮТ заблокував трибуну, після чого засідання Ради було закрито

Таким чином "бютівці" намагалися добитися створена ТСК з приводу смерті депутата Ігоря Плужникова.

Фракція БЮТ заблокувала трибуну Верховної ради.

Депутати від цієї фракції вимагали розгляду у парламенті проекту постанови щодо створення Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з розслідування обставин смерті народного депутата IV скликання Ігоря Плужникова (СДПУ(о)) і заволодіння невідомими особами його власністю – акціями телеканалу "Інтер".

Голова Верховної ради Володимир Литвин заявив, що парламент готовий розглядати, але додав: "Дайте мені проект постанови".

Також голова фракції БЮТ Іван Кириленко заявив, що "бютівці" вимагають лише внесення декількох поправок у постанову про створення ТСК, після чого робота ВР буде розблокована.

В свою чергу депутат від ПР Олександр Єфремов заявив, що вносити зміни у постанови можуть лише автори постанови, якими є самі ж "бютівці". Тому він заявив, що не розуміє причин блокування трибуни і того, що такими діями хоче добитися БЮТ.

У свою чергу спікер, звертаючись до депутатів від БЮТ заявив, що їм дали команду і вони "вискочили тут" і самі не знають, чого хочуть.

Потім він закликав "бютівців" розблокувати роботу парламенту, інакше він оголосить засідання закритим. Проте депутати не зреагували на його слова і він через декілька хвилин оголосив засідання закритим.

Нагадаємо, сьогоднішнє ранкове засідання Верховної ради закрилося близько 13:00. Вечірнє засідання повинне було розпочатися о 16:00.

Читайте також:

Екс-президент Польщі: в України все менше шансів вийти з кризи

Рада дала згоду на арешт двох суддів

"Регіони" не збираються голосувати навіть за власну антикризову програму

Депутати знайшли компромат на Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: