БЮТ закликає Ющенка вчинити "акт доброї волі" і піти у відставку

У Блоці Юлії Тимошенко вважають, що президент марно витратив величезний кредит народної довіри.

Помаранчева революція
Фото: AFP
Депутат від БЮТ Володимир Яворівський вважає, що Віктор Ющенко має "вчинити акт доброї волі" і піти у відставку ще до початку чергових президентських виборів, як свого часу це зробив Леонід Кравчук.

Таку думку він висловив на зустрічі зі студентами Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП) в рамках Дискусійного клубу.

У випадку добровільної відставки президента Яворівський прогнозує разом із достроковими президентськими виборами - дострокові парламентські вибори.

На його думку, наразі країна є некерованою "через параліч влади", а соціального вибуху з цієї причини в Україні не відбулося лише тому, що у нас "народ дуже терплячий".

Депутат впевнений, що ситуацію можуть виправити тільки дострокові президентські та парламентські вибори, але відправити чинного президента у відставку до президентських виборів за допомогою механізму імпічменту неможливо.

Також Яворівський зізнався, що Ющенко, за якого він агітував на минулих президентських виборах, став його великим розчаруванням. На думку "бютівця", президент марно витратив величезний кредит довіри після помаранчевої революції, коли він мав політичну волю - і привести Україну в НАТО, і реалізувати національно спрямовану політику у гуманітарній сфері, - але нічого цього не зробив.

Разом з тим Яворівський висловив переконання, що зараз Юлія Тимошенко залишається єдиним політиком, який володіє достатньою волею, аби виправити ситуацію в країні.

Читайте також:

Колишній "любий друг" президента радить йому вийти з НСНУ

Ющенко готує дострокові парламентські вибори

Ющенко пропонує Луценку піти у відставку

Ющенко пропонує народу визначити, хто в країні головний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: