БЮТ запропонував широку коаліцію всім, окрім комуністів

Микола Томенко стверджує, що кризу зможе подолати тільки коаліція з 4 фракцій – БЮТ, НУ-НС, Блоку Литвина та Партії регіонів.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко підтримує створення нової коаліції, до якої б входило чотири парламентські фракції – БЮТ, НУ-НС, Блок Литвина та Партія регіонів.

Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.

За його словами, не дивлячись на не надто продуктивний парламентський пленарний тиждень, створення нової коаліції залишається можливим варіантом розвитку подій.

"Загроза фінансово-економічної кризи, дестабілізація в країні, а, як наслідок, ризики територіальної цілісності, – це складові можливих передумов до створення нової коаліції в парламенті", - сказав Томенко.

На думку заступника голови ВР, є два можливі варіанти складу нової коаліції. Першим варіантом, за його словами, є об’єднання чотирьох політичних сил – фракцій БЮТ, "Наша Україна – Народна самооборона", Блоку Литвина та Партії регіонів, інша альтернатива - коаліція з двох фракцій - Партії регіонів та БЮТ.

Томенко висловив переконання, що "ефективним інструментом боротьби з кризою є тільки коаліція з чотирьох фракцій, оскільки вона дасть можливість максимально консолідувати парламент та політичну еліту. Відповідно, лише така коаліція зможе забезпечити суспільну підтримку при прийнятті непопулярних рішень".

Натомість, переконаний віце-спікер, коаліція лише з двох політичних сил - Партії регіонів та БЮТ - буде вразливішою й менш ефективною.

"Особисто я підтримую варіант коаліції чотирьох і проти коаліції з двох учасників", - зазначив Томенко.

Він висловив думку, що "невирішення питання створення нової коаліції законсервує політичну кризу в Україні і неминуче призведе до необхідності перевиборів і президента, і парламенту".

Читайте також:

ПР розблокувала трибуну. БЮТ та НУ-НС повернулися у залу

Соратник Кличка назвав Ющенка і Тимошенко пішаками

БЮТ вирішив не блокувати трибуну Ради

Кравчук: більша частина Партії регіонів об'єднається з БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: