БЮТ запропонував відкласти місцеві вибори на 2011 рік

Микола Томенко вніс проект закону про перенесення виборів до місцевих рад з травня поточного року на 27 березня 2011-го.

Віце-спікер Верховної ради Микола Томенко (депутат від фракції БЮТ) вніс до парламенту законопроект з пропозицією перенести місцеві вибори з 30 травня 2010 року на 27 березня 2011.

У пояснювальній записці до документу зазначається, що "через об'єктивні обставини у зазначені строки організувати та провести ці вибори на належному рівні та із дотриманням всіх вимог законодавства не вбачається можливим".

"Зокрема, досі не прийнято закон про держбюджет на 2010 рік, у зв'язку з чим наразі немає відповідних підстав для виділення коштів на проведення місцевих виборів", - йдеться у документі.

"Потребує законодавчого врегулювання правова колізія щодо проведення місцевих виборів у Криму", - наголошує Томенко.

У записці зазначається, що "відповідно до рішення Конституційного суду визнано неконституційним положення закону стосовно проведення наступних чергових виборів до Верховної ради АР Крим у 2010 році".

"Сумнівно також, що у разі проведення чергових місцевих виборів 30 травня 2010 року можна буде виконати норми закону щодо термінів відповідних дій із організації виборчого процесу", - підкреслив "бютівець".

"Зважаючи на цьогорічну складну економічну ситуацію, та фактичне блокування бюджетного процесу, пропонується перенести чергові місцеві вибори на початок наступного року", - наголосив він.

"Оскільки попередні чергові місцеві вибори відбулися 26 березня 2006 року, а відповідно до Конституції депутати місцевих рад обираються строком на п'ять років, за доцільне вважається визначити датою виборів неділю 27 березня 2011 року", - йдеться у пояснювальній записці.

Як відомо, раніше депутат від НУ-НС Оксана Білозір запропонувала перенести місцеві вибори на 26 вересня 2010 року.

Постанову про проведення чергових виборів депутатів місцевих рад 30 травня було ухвалено в жовтні минулого року у зв'язку з тим, що 26 березня цього року закінчується термін повноважень депутатів і мерів міст, які були обрані на чергових виборах у 2006 році. Авторами документа виступили перший заступник голови ВР Олександр Лавринович (Партія регіонів) і народний депутат Андрій Портнов (БЮТ).

Читайте також:

БЮТ оскаржив перемогу Януковича в суді

Рада розгляне перенесення місцевих виборів на вересень

БЮТ пропонує на референдумі визначити, хто в країні зайвий – президент чи прем’єр

Янукович веде переговори про "прагматичну більшість" в Раді з усіма фракціями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: